Як перебити запах часнику.

Часник - це дуже корисний продукт, який містить безліч вітамінів і корисних для організму речовин. Проте вживання його може доставляти деякі незручності, а саме - неприємний запах з рота, який дуже неприємний оточуючим. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно від нього позбавлятися.
Інструкція
1
Стійкий неприємний запах утворюється через наявність у рослині фосфорних сполук. Найбільша їх концентрація - в серцевині, тому намагайтеся її видаляти перед вживанням часнику. Відмінний засіб, що сприяє зменшенню сполук, а значить і усунення запаху - молоко. Потрібно, щоб це був натуральний продукт, тому що дія надають жири, що містяться в ньому. Відповідно, чим жирніше молоко, тим відчутнішими ефект.
2
Також можна застосувати прянощі, наприклад, пожувати гвоздику або лавровий лист. Сам процес, конечно не дуже приємний, проте це допоможе надовго позбутися від стійкого запаху. Більш приємними на смак будуть петрушка або насіння кмину, а також листя м'яти.
3
Хороший засіб для усунення неприємного запаху - яблука. З'їжте одне, ретельно його пережовуючи. Це допоможе на деякий час позбутися проблеми. Можна також спробувати з'їсти пару часточок лимона.
4
Дуже відомий засіб, що усуває запахи - кави. Розжуйте кілька зерен або трохи меленого. Звичайно ж, розчинна кава тут не помічник. Можна також зварити каву і випити чашечку, але такий спосіб не зробить тривалого і стійкого ефекту.
5
Такі засоби далеко не завжди можуть виявитися під рукою, зазвичай такі продукти можна знайти тільки вдома. Але вдома можна обійтися і простий чищенням зубів пастою з сильним м'ятним ароматом. Якщо ж ви опинилися в такій ситуації, що немає можливості застосувати перераховані вище методи, можна просто розсмоктати ароматний льодяник або, що найочевидніше, скористатися жувальною гумкою. На жаль, ці засоби допомагають тільки тоді, коли ви їх їсте, потім запах може знову повернутися. Дуже сильним м'ятним ароматом володіють засоби для освіження дихання, які призначені для усунення запаху алкоголю. Вони дуже популярні серед водіїв. До їх складу входять речовини, які здатні усувати сильні запахи.
Зверніть увагу
• Ще один спосіб позбутися запаху з рота - пожувати кілька зерен кардамону, який вбиває бактерії і гнильні процеси в роті. Такими ж властивостями володіють яблука (особливо зелені) і міцний чорний чай. • Щоб усунути запах часнику чи цибулі, досить з'їсти 3 - 4 волоських або мигдальних горіха.
Корисна порада
Для того, щоб позбутися запаху цього неприємного запаху з рота, необхідно використовувати наступне: 1. Після їжі рекомендується теплою водою прополоскати рот і з'їсти трохи петрушки. 3. Випити склянку молока для того, щоб позбутися неприємного запаху з рота. 4. Після їжі почистити зуби і язик і через кілька хвилин не буде запах цибулі. Також рекомендується їсти цедру цитрусових, так як цедра прекрасно усуває неприємний запах часнику та цибулі.