Як купити йоркширського тер'єра.

Йоркширський тер'єр - собака, що вимагає від власника виняткової уваги, любові і ласки. Але іноді зустрічаються і нахабні скуйовджене чудовиська, без кінця пробують свої крихітні, але гострі зубки на всьому, що рухається і не рухається. Як же вибрати цуценя, яке підійде саме вам?
Інструкція
1
Вирішіть, який підлога буде у вашої собаки, хоча принципових відмінностей у змісті самців і самок немає, немає і гендерних нюансів у вихованні. Зазвичай і хлопчики, і дівчатка ласкаві, віддані, хоча надалі їх характер може бути до невпізнання змінений поганим ставленням господаря до вихованця.
2
Подумайте, для чого вам буде потрібна собака. Йоркширські тер'єри, як і собаки інших порід, зазвичай діляться на три класи: - PET (компаньйон і домашній улюбленець); - BREED (породиста собачка хороших кровей); - SHOW (породиста собачка хороших кровей, призначена для участі у виставках).
3
Залежно від мети придбання щеняти, вирушайте на виставку, щоб домовитися з господарями елітних виробників або в розплідник, що спеціалізується на тому чи іншому класі породи. Можна, звичайно, піти і на Пташиний ринок, але те, що ви, в кінцевому підсумку, придбаєте, може згодом нагадувати що завгодно, тільки не йорка. Небезпечно і звертатися по оголошеннях, розміщених в ЗМІ. Адреса, за якою ще вчора проживала весела йоркширська сімейка, може завтра опинитися липовим, а номер телефону - заблокованим.
4
Зверніться до заводчику йоркширських тер'єрів, попередньо ознайомившись з позитивними рекомендаціями від його колишніх клієнтів. Ознайомтеся з родоводом цуценя. У цуценя повинна бути карта щеплень.
5
Подивіться на мордочку цуценя. Морда йоркширського тер'єра повинна бути сумірною, не дуже довгою. Завдяки кулястої голові з заокругленим тім'ям, мордочка маленького йорка завжди схожа на котячу. Очі не повинні сльозитися, бути надто опуклими, тим більше виряченими. Йорків зазвичай купують по досягненні ними віку в 10 тижнів, і до цього часу їх вушка вже повинні стояти прямо. Перевірте прикус: він повинен бути правильним, ножицеподібним.
6
Перевірте статура цуценя. Спинка обов'язково повинна бути прямою, кінцівки рівними. Зверніть на поставу особливу увагу, так як її згодом виправити буде неможливо. Шерсть повинна бути чистою, акуратною. Якщо шерсть у цуценяти густа, то це ще не гарантує, що коли він подорослішає, її структура залишиться колишньою.