Як купити електрогітару.

Щоб купити електрогітару , необхідно затратити багато сил і набратися терпіння. Якість інструменту залежить від безлічі факторів, які необхідно ретельно вивчити.
Інструкція
1
Визначтеся, яка електрогітара вам потрібна. При виборі інструмента особливу увагу звертають на те, з якого дерева він ізготовлен.От породи дерева залежить звучання електрогітари. Наприклад, клен дає інструменту високі верху і хорошу атаку, махагони - звук з ясно відчутними низами, а ясен має звучанням, подібним як з кленом, так і з махагони.
2
Зверніть увагу, що корпус повинен бути виготовлений з цілісного шматка деревини. Іноді він може складатися з поздовжньо склеєних частин червоного дерева і клена. Крім того, важливо, скільки років виробники сушили деревину. Наприклад, в США - двадцять років, а в Японії - два роки. Прискорена сушка призводить до того, що інструмент володіє не досить сфокусованим звуком.
3
Не менш важливим фактором для вас має стати спосіб кріплення струн до корпусу. Наприклад, підставка «Stop-and-Bar» здійснює статичну фіксацію струн, а машинка «Floyd Rose» дає можливість затягувати або ослабляти їх.
4
Вирішіть, інструмент якого виробника купувати. Відмінні гітари виготовляють у США, хороші - в Японії і Кореї. Звичайно, від якості буде залежати і вартість.
5
Вибір хорошої електрогітари - справа дуже відповідальна, тому заздалегідь підготуйтеся до нього. Детально розпитайте своїх друзів або вивчіть музичні журнали, щоб визначити, де купити електрогітару.
6
У магазині ретельно огляньте обраний вами інструмент - від головки грифа аж до заднього ремнетримачу. На електрогітарі не повинно бути відколів лаку, іржавих струн, а також тріщин і подряпин.
7
Уважно прослухайте інструмент, спробуйте відчути гриф. Грайте не поспішаючи, щоб зрозуміти, чи подобається вам звучання конкретної електрогітари.
8
Якщо вас влаштовує якість інструменту, звук, екстер'єр і ціна - робіть свій вибір.
9
Якість та вартість інструменту говорить про професіоналізм його власника. Якщо ви початківець музикант, вам варто купити електрогітару недорогу.