Як зберігати огірки свіжими. Як зберігати свіжі огірки.

Огірок - один з найкорисніших продуктів. Комусь подобається салат зі свіжих огірочків, хтось віддає перевагу їх солоними і маринованими в якості закуски. Дами використовують цей овоч для створення зволожуючих масок для обличчя. Загалом, він абсолютно незамінний. Але огірок дуже швидко втрачає форму і смак. Де потрібно зберігати цей продукт? Як правильно поводитися з таким ніжним овочем?
Інструкція
1
Якщо огірків занадто багато, то частина краще засолити. Для початку, відберіть найменші плоди: пікулі (3-5 см), корнішони (5-7 і 7-9 см), зеленці (до 12 см). Вони найкраще підійдуть для засолювання. Але зайнятися цим потрібно якнайшвидше після збору/покупки, інакше огірки стануть в'ялими і втратять свої корисні властивості. Плоди слід оберігати від сонячних променів і вітру.
2
Виберіть полежали, побиті огірочки - для консервування вони не підійдуть. Перед тим, як засолити огірки, замочіть їх на 3-4 години в холодній воді, але врахуйте, що приступити до обробки коштує не пізніше ніж через 10 годин після того, як ви підготували овочі. Є один невеликий секрет: якщо в розсіл додати трохи гірчиці, овочі проживуть довше і набудуть більш цікавий смак.
3
Огірки побільше краще залишити в холодильнику при середній температурі 0 градусів. Але не перестарайтеся з холодом! Деякі сорти дуже чутливі до низької температури і можуть «застудитися». Використовуйте поліетиленові пакетики або посуд з кришкою. Додайте овочі на нижній полиці холодильника, бажано, окремо від інших продуктів. Краще не мити їх заздалегідь - зробіть це безпосередньо перед їжею. Так овочі можуть зберігатися до 15 діб.
4
Не обов'язково мати холодильник, щоб продовжити життя овочу. Якщо ви на дачі, в селі, використовуйте льох. Покладіть огірки в глиняний посуд, присипте їх добре промитим піском і щільно накрийте кришкою. Під землею вони також залишаться свіжими і смачними.
5
Існує декілька способів зберігання цього продукту в воді. Можна покласти огірки гострими кінцями в холодну воду на 3-8 см і часто міняти її. Якщо у вас є колодязь, можна використовувати і його. Укладіть плоди в відро, накрийте тканиною і опустіть в колодязь так, щоб відро Не занурюйте під воду, а лише стосувалося дзеркала води.
6
Для більш тривалого зберігання огірки можна заморозити. Для цього потрібно помити їх і нарізати тонкими кружечками. Укласти нарізані огірочки шарами на поліетиленову плівку в коробочки або ящики і поставити в морозилку. Коли вся конструкція затвердіє, перекладіть брикет огірків в пакет і відправте назад у морозильну камеру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wsQ_0tksnQw