Як відправити файл на телефон. переслати файл з музикою по смс.

Музика, картинки, відеофайли - все це набагато зручніше закачувати в телефон за допомогою комп'ютера, ніж переплачувати великі гроші за завантаження з wap-сайтів. Та й навіщо купувати вирізаний кимось приспів улюбленої пісні, коли можна абсолютно безкоштовно скопіювати всю пісню? Але для цього треба вміти відправляти файли на телефон. Існує три найпоширеніші способи копіювати файли: через шнур, через Bluetooth-з'єднання і через інфрачервоний порт.
Інструкція
1
Для того щоб відправити файл на телефон через інфрачервоний порт, нам знадобиться відповідний функціонал телефону і підключений до комп'ютера ІК-порт. Включаємо порт на телефоні і направляємо його на порт комп'ютера. Якщо ІК-порт інстальований правильно, Windows виявить телефон як сусідній комп'ютер. Відправлення файлу на телефон здійснюється через праву кнопку мишки і команду меню «Відправити». У підменю вибираємо «Сусідній комп'ютер» і при відповідному сигналі телефону підтверджуємо прийняття файлу.
2
ІК-порти не дають великих швидкостей при передачі інформації і володіють невеликим радіусом дії. Для більш швидкої передачі файлів в радіусі декількох метрів скористаємося Bluetooth-з'єднанням. Нам знадобиться адаптер для комп'ютера і відповідна опція в мобільному телефоні. Після включення Bluetooth проводимо пошук доступних пристроїв і призначаємо комп'ютер і телефон спареними пристроями. Подальший порядок дій - такий же, як при копіюванні через ІК-порт. Вибираємо файл правою кнопкою миші, далі - «Відправити», далі - «Пристрій Bluetooth». На телефоні підтверджуємо прийом файлу. Описаним методом можна пересилати файли і з іншого мобільного телефону.
3
Однак найшвидший спосіб відправити файл на телефон - це використовувати шнур. Для підключення та управління телефоном застосовуються спеціалізовані програми, що відрізняються в залежності від виробника апарату. Наприклад, для телефонів Nokia це програма Nokia PC Suite. Підключивши телефон через таку програму, ми зможемо копіювати файли також легко, як і переміщати їх з папки в папку провідником Windows. Крім того, при підключенні телефону через шнур можна вибрати інтерфейс «Накопичувач» і копіювати файли, як на звичайну флешку. Файли, таким чином, переносяться безпосередньо в будь-яку папку телефону або карти пам'яті. Сподіваємося, що тепер у вас не викличе труднощів проблема, як відправити файл на телефон, і необхідність платити гроші за наповнення улюбленого мобільника медіа-файлами відпаде.