Як відкрити Мініпекарні.

На свіжих булочках до кави можна стабільно заробляти. Міні-пекарня - це той вид бізнесу, який може одночасно бути і хобі, і джерелом доходу. Але у відкриття міні-пекарні доведеться вкласти чимало коштів, оскільки вам належить підготувати приміщення відповідно до всіх стандартів і закупити обладнання.
Інструкція
1
За законом вам буде потрібно державна реєстрація - як індивідуального підприємця або реєстрація компанії. Це можна зробити самостійно в податкових органах або за допомогою юридичної фірми.
2
Після реєстрації ви повинні будете погодити проект своєї пекарні з санепідемстанцією, пожежною та екологічною інспекціями, а також в агентстві з технічного регулювання і метрології. На це може піти досить тривалий час - в районі півроку. Але без таких погоджень збутом хлібобулочних виробів ви займатися не зможете. Як правило, спочатку отримують санітарно-епідеміологічний висновок на виробництво, потім сертифікат відповідності в агентстві з технічного регулювання і метрології, а потім вже решта дозволу.
3
Для міні-пекарні знадобиться приміщення розміром до 200 кв.м. Його можна орендувати або викупити. Вибирайте приміщення в тому районі, де оренда (викуп) обійдуться дешевше, адже пекарні зазвичай поставляють продукцію на фірми і в магазини, а не продають уроздріб приватним особам.
4
Вам потрібно буде також закупити обладнання. В першу чергу це піч, тестосмесітельная машина і расстоечний шафа. Вам також знадобиться автомобіль з водієм - для розвезення продукції. Крім водія буде потрібно найняти бухгалтера і пекарів (2-4 людини). Організовувати збут продукції можна самостійно.
5
Налагодьте контакти з оптовими постачальниками борошна, цукру та іншої необхідної продукції. Це можна зробити через інтернет. Не поспішайте з вибором, адже вам потрібно знайти баланс між низькими цінами на продукції та її гарною якістю.