Як відкрити відділ біжутерії. в Якому колірному оформленні повинен бути відділ біжутерії.

Відділ біжутерії - один з найдоступніших способів відкрити свій бізнес підприємцю. Відсутність строків зберігання товару, що залежить тільки від вас торгова націнка, широкі можливості асортиментних рішень - це лише деякі переваги даної справи.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Знайдіть прохідне і перспективне місце для вашого відділу. Для початку власного бізнесу буде досить стійки або вітрини у великому торговому центрі. Обладнання та декор вашого відділу повинні бути виконані в дусі мінімалізму, щоб не перевантажувати візуальний ряд. Подбайте про правильне освітлення і достатній кількості дзеркал.
2
Знайдіть постачальників для вашого відділу. Якщо у вас вже є певний досвід, ви можете спробувати отримати франшизу якої-небудь марки біжутерії. Тоді у вас автоматично вирішаться питання з обладнанням, просуванням і своєчасними поставками продукції. Однак ви будете змушені працювати з фіксованою торговою націнкою і продавати вироби тільки цієї маркі.Вместо цього спробуйте скласти так звану «кошик брендів». Купуйте продукцію в різних постачальників невеликими партіями, створюючи власні стилістичні мікси і формуючи оригінальний асортимент.
3
Приділіть особливу увагу мерчендайзингу. Від правильної викладки залежить 50% успіху вашого бізнесу. Не захаращуйте кронштейни і полки, але і не створюйте ефект напівпорожніх вітрин. Для покупців біжутерії вкрай важливі тактильні відчуття, тому бажано, щоб більшу частину асортименту клієнт міг доторкнутися. Під скло викладайте лише самі дрібні або особливо цінні позиції. У багатьох магазинах біжутерії використовується принцип викладки за кольором. Враховуйте даний метод, адже найчастіше покупець вибирає прикраси під певний наряд. Але ви можете також використовувати і стилістичні комбінації. Оскільки чимало покупців здійснюють подібні покупки імпульсно, просто побачивши вподобану комбінацію речей.
4
Проводьте чіткий інструктаж і додаткове навчання персоналу. Намагайтеся вибирати продавців з почуттям стилю (це легко перевірити на співбесіді). Прослідкуйте, щоб у них був бездоганний манікюр, оскільки консультанти дуже часто допомагають клієнтам застібати прикраси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uHG3c_53z9s
Зверніть увагу
Приділіть увагу якості матеріалів, з яких виготовлені прикраси у вашому відділі. Наприклад, дешевий пластик може не тільки мати неприємний запах, але й викликати алергію у покупця.
Корисна порада
Слідкуйте за модними тенденціями. Наприклад, якщо кілька років тому брошки були неактуальні, то сьогодні це одна з головних тенденцій. Причому кріпитися брошка може на манжети або пояс. Пропонуйте подібні рішення своїм клієнтам.
Якщо ви шукаєте стильні прикраси на кожен день, для офісу і навіть для відвідування вечірніх заходів, придивіться до італійської біжутерії. Знайти її можна в бутиках і дорогих ТЦ.
Елітна біжутерія - гідна альтернатива ювелірним виробам з дорогоцінних каменів і металів. Італійські дизайнери виготовляють свої прикраси вручну, додаючи своїм колекціям національний колорит або, навпаки, витримуючи строгий стиль, відповідний для бізнес-леді.

Чому сучасні жінки вибирають біжутерію?

Біжутерія, навіть елітна, коштує набагато менше порівняно з аналогічними виробами з дорогоцінних каменів і металів. У той же час, щоб виглядати стильно в будь-якій ситуації, необхідно мати в запасі різноманітні аксесуари: літні і зимові, повсякденні і вечірні, що поєднуються з діловим костюмом і привертають увагу в нічному клубі. Біжутерія дозволяє підтримувати це розмаїття. Крім того, стилісти підкреслюють недоречність прикрас із золота і дорогоцінних каменів в більшості ситуацій. Експерти світу моди радять приберегти дорогі гарнітури - будь то дісталися у спадок підвіски або подарунок з останньої колекції Тіффані - до вечірніх заходів.
Коко Шанель приписують такий вислів:« Люди зі смаком носять біжутерію, іншим доводиться носити золото ».
Нарешті, біжутерія незамінна для тих, хто веде активний спосіб життя або багато подорожує. Поки коштовності зберігаються в сейфі, ви можете не переживати через втрату або втрати сережки або кільця з інкрустацією Сваровські або штучними перлами.

Елітна біжутерія в Москві

У Москві відкрито чимало магазинів, що пропонують якісні прикраси з натуральних каменів, перлів, кристалів Сваровскі, муранського скла. Шукати подібні бутіки слід, зрозуміло, не на ринках і не в торгових центрах спальних районів.
Відвідайте ГУМ, ЦУМ, «Охотний ряд», «Гостинний двір», в крайньому випадку - «Метрополіс» або «Європейський».
Втім, можна купити італійську біжутерію в інтернет-магазинах. Серед великої різноманітності пропозицій ви зможете вибрати ті прикраси, які відповідають вашим смаковим уподобанням і запланованому бюджету. Щоб не нарватися на шахраїв, вибирайте сайти, які використовують перевірені платіжні системи, з якісними фотографіями та детальним описом продукції, яка працює технічною підтримкою або онлайн-консультантом. Добре, якщо на сайті надана юридична інформація продавця і сертифікати, що підтверджують справжність товару. Не зайвим буде перевірити відгуки про магазин і торгових марках вподобаних вам прикрас.