Як побудувати команду.

Сучасне підприємство не може бути успішним без працівників і персоналу, які відчувають себе єдиною, згуртованою командою. Саме така, високопрофесійна команда, здатна миттєво адаптуватися до мінливих кожен день ситуації на ринку товарів і послуг, зможе забезпечити успіх і розвиток будь-якого бізнесу. Щоб побудувати таку команду , ви повинні знати загальні принципи її створення, які приведуть вас до успіху.
Інструкція
1
Зовсім необов'язково починати формування команди з «нуля», приймаючи на роботу нових співробітників. Хороша команда - живий, що розвивається організм, удосконалюється в процесі вирішення виникаючих проблем. Основною умовою початку функціонування такої команди є наявність грамотного лідера, здатного організувати її.
2
Необхідною умовою також є взаємна довіра між командою і лідером. Це той стержень, на якому будується успіх. Воно встановлюється, коли принципи функціонування є керівними, існує свобода висловлювання власної думки та проблеми вирішуються спільно. Кожен член команди повинен мати свою частку відповідальності, відповідати за свою ділянку роботи, вміти робити висновки зі своїх і чужих помилок.
3
Структуруйте організацію роботи і регламентуйте роль кожного члена команди. Кожен співробітник повинен мати чітке уявлення про послідовність і порядок своїх дій в будь-якій ситуації і при рішенні будь-якої задачі. В команді, щоб уникнути хаосу, має бути чітка ієрархія, але всі її члени повинні мати можливість обговорити виниклі проблеми з іншими.
4
Ваше завдання - чітко поставити мету і розставити пріоритети, сконцентрувати команду на її досягненні і стимулювати вироблення рішень, здатних привести до здійснення цієї мети. При цьому ви постійно повинні вселяти в команду оптимізм, але при цьому реально дивитися на речі і не бути утопістом.
5
Хорошим показником злагоджених дій команди стане подолання труднощів. Якщо ви домоглися своєї мети і команда дійсно побудована, то труднощі вона подолає, вооружась наполегливістю й оптимізмом. Навіть якщо шанси на перемогу невеликі, ви повинні показати, що вони є, і знову спонукати співробітників до виконання поставленого завдання і виходу з критичної ситуації.
6
Лідер повинен показувати, що він отримує задоволення від роботи і спілкування з колегами. Робота повинна захоплювати кожного члена команди. Ви обов'язково повинні відзначати високий професіоналізм і показувати, що ви дуже цінуєте роботу всіх співробітників. Заохочуйте і мотивуйте ініціативу і винахідливість.
7
Побудова хорошої команди дозволить вам чітко розмежувати обов'язки: ви будете вказувати мету і відповідати за напрямок руху, а команда - за способи і якість її досягнення.
Аквапарк - складне технічне спорудження, яке потребує грамотно складеного проекту і залучення кваліфікованих фахівців самих різних інженерних специальностей.Градостроительным кодексом аквапарки кваліфікуються як об'єкти, що вимагають підвищеної уваги до контролю технічного стану конструкцій. Для того щоб побудувати аквапарк, необхідне знання послідовних дій.
Інструкція
1
Зробіть всі необхідні розрахунки в плані фінансів. Оскільки це досить складний захід, і ваших знань недостатньо, залучіть професійних фінансистів. Якщо виявиться, що ви не володієте достатніми коштами для будівництва аквапарку, знайдіть інвестора.
2
Розробіть план-концепцію будівництва аквапарку. У ньому мають бути ключовими декілька моментів: - основне призначення аквапарку, соціальний статус передбачуваних відвідувачів; - місце розташування комплексу (місто, курортне місце, шляхи під'їзду); - відкритим чи закритим буде ваш аквапарк; - на кого він буде орієнтований (діти, дорослі, сімейний); - наявність конкурентів; - склад і зонування комплексу (ігрові та розважальні зони, атракціони, басейни, громадське харчування, SPA- і фітнес-центри і т.д.); - підбір матеріалів для будівництва споруд і атракціонів; - забезпеченість енергією і водою; - будівельні потужності; - економічний розрахунок.
3
Викупіть або візьміть в оренду земельну ділянку під будівництво комплексу.
4
Виберіть проектну організацію. По суті, проектувальник будівництва буде також і проектувальником технологій. Вибирайте організацію, що добре зарекомендувала себе на ринку, що має в своєму активі кілька побудованих аквапарків та кваліфіковану команду спеціалістов.Учітивая складність об'єкта і високий рівень вартісних та експлуатаційних витрат, фахівці повинні виконати на високому рівні проектні рішення, здійснити грамотний підбір матеріалів, устаткування, типів конструкцій , вирішити задачу влаштування інженерних систем.
5
Знайдіть будівельну організацію, здатну втілити ваш проект в життя. Підрядники-будівельники також повинні бути майстрами своєї справи. Від них залежатиме працездатність і безпеку вашого аквапарка.Зачастую проектувальники є і підрядниками-будівельниками, здійснюють пусконалагоджувальні роботи і забезпечують сервісне супровід устаткування аквапарку.
6
Побудований аквапарк введіть в експлуатацію.