Як знайти роботу в Бостоні.

Знайти роботу в Бостоні, як в інших містах США, росіянину непросто, але можливо. Тим більше, якщо ви професіонал з хорошою освітою і великим досвідом, що знає англійську мову. Для успішного працевлаштування в Бостоні потрібно враховувати специфіку складання резюме в США, технології пошуку роботи, а також користуватися сайтами, на яких розміщують вакансії компаній Бостона.
Інструкція
1
Найважливіше при пошуку будь-якої роботи - правильно складене резюме. Майте на увазі, що в США вимоги до резюме дещо інші, ніж у Росії. Обов'язково варто вказувати не тільки свій досвід роботи, але і свої хобі, участь у житті вузу (особливо якщо ви недавній випускник), все коли-небудь пройдені курси. Пам'ятайте, що американці дуже цінують активність кандидата і різнобічні інтереси.
2
Пишіть в резюме тільки правду. Якщо, приміром, ви вкажете, що маєте досвід роботи в продажах, а потім з'ясується, що його у вас не було, то ви підірвете довіру до себе.
3
Скористайтеся сайтами з пошуку роботи в США і сформуйте для себе список бостонських фірм, у яких би вам хотілося працювати. Перед тим, як відправляти резюме на ту чи іншу вакансію або у фірму, пишіть супровідний лист, який повинен містити коротку інформацію про вас і причини, з яких ви хочете працювати в конкретній компанії.
4
Бостон - велике місто з великою кількістю російськомовного населення. Якщо у вас там є знайомі, то спробуйте спочатку звернутися до них. Зрозуміло, це не виключає розсилки резюме по зацікавила вас бостонським компаніям, однак буде великим плюсом. Якщо хтось порекомендує вас, то ваші шанси знайти роботу збільшаться.
5
Те, що Бостон великий і інтернаціональне місто, підвищує ваші шанси як іноземця знайти роботу. Але для будь-якої роботи вам знадобляться дуже хороші знання англійської мови. Якщо ви претендуєте на високу посаду, але ваш англійський можна назвати ідеальним, то вам доведеться пройти експрес-курси або задовольнятися нижчим рівнем і низькою оплатою. Незважаючи на те, що Бостон вважається одним з найменш постраждалих під час кризи міст, середній час пошуку роботи для будь-якого фахівця займає близько 2 місяців. Іноземці часто шукають роботу довше.