Як використовувати веб-камеру.

При сучасному рівні розвитку технологій у кожного користувача мережею є можливість побачити рідних, знайомих, друзів і близьких, не виходячи з дому, офісу або навіть автомобіля. Для цього знадобиться такий гаджет, як веб-камера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під керуванням ОС Windows XP/Vista/Win7; сама веб-камера, мікрофон (зараз практично завжди вбудований в веб-камеру); драйвера (додаються на диску в комплекті з камерою або не потрібні взагалі, якщо камера використовує системні драйвера); канал інтернету від 512 кбіт/сек (якщо не знаєте ширину свого каналу, уточніть у постачальника мережі інтернет, або прочитайте в договорі про надання послуг інтернет);
  • програма - меседжер (необхідна для безпосереднього використання веб-камери в процесі спілкування).
Інструкція
1
Найважливіший з етапів - підбір самої камери, так як від грамотного вибору залежить те, наскільки добре вас буде видно співрозмовнику, а також і термін служби камери. Головним критерієм при виборі камери є її матриця. Як і в цифрових фотокамерах, в веб-камерах використовуються оптичні цифрові матриці різної чіткості і якості. Чим вище дозвіл камери, тим вища якість того зображення, яке буде передано співрозмовнику. Варто вивчити такі додаткові опції камер, як автофокус (автоматична настройка чіткості зображення), вбудований мікрофон, функція нічної зйомки (використовується в умовах високої затемненности) та інше. Ці функції підвищать зручність вашого спілкування через інтернет.
2
Незважаючи на те, що вбудовані у веб-камери мікрофони досить високої якості, вони не можуть похвалитися тією ж чутливістю, що є у самого простого настільного мікрофона. До якості мікрофона особливих вимог, як це не дивно, немає. Будова дуже просте. Є варіанти використання як настільного мікрофона, так і вибору вбудованого в навушники. Це зручно в тому випадку, якщо Вам не хочеться, щоб в суть Вашої бесіди вникали треті особи, але надійність подібних мікрофонів несколhttp://www.relevantmedia.ru/node/add/fms-ticket-map/17894ько нижче, ніж у простих , нікуди не вбудованих, аналогів.
3
Для підключення веб-камери необхідний вільний USB-роз'єм. При включенні комп'ютера і завантаженні операційної системи з'явиться повідомлення про виявлення нового пристрою. В такому випадку система сама підбере потрібні драйвера з предустановленни на комп'ютері, або встановить драйвера з диска, який йде в комплекті з камерою.
4
Нехай програм-месенджерів багато, але мова піде про найпопулярнішою з них - Skype. Вона являє собою програмний пакет, що дозволяє вести діалог з користувачем або групою користувачів програми в режимах чата, голосового спілкування за допомогою пари "мікрофон і веб-камера". Програма має зрозумілий, зручним інтерфейсом і безкоштовна для спілкування між користувачами комп'ютера. Завантажити програму можна на офіційному сайті http://www.skype.com/. На сайті представлена докладна інструкція по установці програми.
Зверніть увагу
В деяких камерах передбачені освітлювальні елементи, які включаються або при підключенні камери в USB-роз'єм, або при включенні відповідної кнопки на корпусі камери, або за допомогою програмного забезпечення, що додається до веб-камері.
Корисна порада
Протирайте камеру від пилу не рідше 1 разу на тиждень. Якщо в комплекті з камерою йде захисний ковпак, використовуйте його після кожного сеансу зв'язку за допомогою камери.