Як зайти в реєстр комп'ютера.

Системний реєстр Windows - це база даних особливого характеру, призначена для зберігання інформації про налаштування операційної системи і прикладного програмного забезпечення. Її особливість полягає в тому, що дані не зберігаються в якомусь одному або декількох файлах, а відтворюються при кожному завантаженні ОС на основі даних з різних джерел. Для редагування такого роду бази даних потрібне спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Використовуйте стандартний редактор реєстру, який корпорація Microsoft включає в усі версії операційної системи. Щоб його запустити клацніть правою кнопкою мишки ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі. В випав контекстному меню виберіть рядок «Редактор реєстру».
2
Якщо відображення компонента «Мій комп'ютер» на робочому столі відключено в налаштуваннях вашої ОС, то розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» (клавішею WIN) і клацніть правою кнопкою пункт «Комп'ютер». Контекстне меню в цьому випадку буде точно таким же, і вибрати треба той же пункт «Редактор реєстру».
3
Можна відкрити редактор і через стандартний діалог запуску програм. Для цього виберіть у меню на кнопці «Пуск» пункт «Виконати» або натисніть клавіші WIN + R, потім наберіть в полі введення команду regedit і клацніть кнопку «OK» або натисніть клавішу Enter.
4
Використовуйте ліву панель редактора для переміщення по структурі реєстру. Інтерфейс цієї програми дуже схожий на стандартний провідник Windows - в лівій панелі знаходяться папки, які представляють тут відповідні «гілки» реєстру. У правій панелі поміщаються змінні («ключі») і присвоєні їм значення.
5
Не забувайте робити резервні копії поточного стану реєстру перед кожним його редагуванням. Випадкове зміна структури реєстру або значень змінних може призвести до неправильної роботи прикладних програм і операційної системи. У гіршому випадку система може взагалі перестати завантажуватися і доведеться її перевстановлювати. Функція резервного копіювання поміщена в розділ «Файл» меню редактора - вам треба вибрати в ньому пункт «Експорт», а потім ввести назву файлу резервної копії та вибрати місце його збереження.
6
Виділяйте папку або змінну, яку потрібно змінити, і клацайте її правої кнопки миші, щоб отримати доступ до функцій редагування. При внесенні змін майте на увазі, що всі правки реєстру негайно зберігаються - редактор не ставить питань чи треба зберегти зміни, як це відбувається в більшості програм. Немає тут і функції скасування внесених змін.
7
Закрийте вікно редактора по закінченні роботи з реєстром. Ніяких спеціальних дій для збереження внесених змін перед виходом з програми тут не потрібно.