Як виростити величезний урожай.

Багато дачники мріють виростити величезний урожай , але цьому перешкоджає розмір присадибної ділянки. Чи все так погано, як здається? Звичайно, ні, адже якщо правильно доглядати за овочевими культурами, вони дають хороший урожай. Головне, все робити вчасно і не лінуватися.
Вам знадобиться
  • - гній або перегній;
  • - сечовина;
  • - Адріанич;
  • - засоби для боротьби зі шкідниками.
Інструкція
1
Всі овочі, які необхідно вирощувати розсадою, посадіть в кінці зими будинку в шухлядки. Оптимальні терміни вказані на пакетиках з насінням. У період росту розсади не забувайте підгодовувати її мінеральними добривами, в іншому випадку вона виросте слабкою. Якщо не сіяти насіння ще в період холодів, а зробити це безпосередньо у відкритий грунт після настання тепла, урожай буде невеликим.
2
Удобрюйте землю в городі перед висадкою розсади. Для цієї мети підійде гній або перегній, але їх потрібно вносити в грунт до вскопка, інакше рослини можуть згоріти, так як ці добрива дають не тільки поживні речовини, але й тепло.
3
У період росту рослин поливайте їх розчином сечовини. Спосіб застосування та дози прочитайте на упаковці. Сечовина сприяє якнайшвидшому зростанню зелені і застосовується для того, щоб підготувати овочеві культури до цвітіння або зав'язування плодів.
4
Як тільки рослини зацвітуть, починайте підгодовувати їх добривом "Адріанич". Воно допомагає швидкому зростанню плодів і збільшення їх маси, адже низький урожай спостерігається через неродючих ґрунтів, які вже вичерпалися і не можуть давати рослинам все, що потрібно.
5
Обов'язково прополювати посадки, бур'яни заважають нормальному росту овочів і затінюють їх, а адже їм необхідно сонці. Після прополки рихлите землю, але не поливайте її в цей день. Полив краще здійснювати на наступний, коли дрібна трава, яка не була вирвана, загине. Намагайтеся поливати щодня в суху погоду - маса овочів напряму залежить від вологи.
6
Обробляйте рослини від шкідників. Для цього придбайте спеціальні препарати в садівничому магазині. Коли зелень пошкоджується, рослина починає хворіти, а відповідно врожайність знижується.
7
Ну і звичайно, не знімайте урожай завчасно, адже саме в останні дні зростання овочі набирають вагу. Після збору помістіть овочі в сухий і очищений льох.