Як включити мережеву плату.

Будь-який користувач, у якого є доступ до мережі інтернет, на сьогоднішній день знайомий з таким пристроєм, як мережева плата. Цей пристрій має кілька назв: мережева карта, мережевий адаптер, а також Ethernet-адаптер. Вона служить для прямого перетворення вхідного сигналу і зворотного перетворення вихідного сигналу.
Вам знадобиться
  • Мережева плата, комп'ютер, диск з драйверами.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що багато мережеві плати не вимагають додаткового програмного забезпечення або спеціальних драйверів (найчастіше вони вшиті в дистрибутив операційної системи), іноді їх все-таки доводиться використовувати. Розробник операційної системи фізично не може упакувати все драйвера в одну збірку, інакше дистрибутив може значно збільшитися.
2
Якщо вами придбали інструмент, не вбудована в материнську плату мережева карта, а окрема, її необхідно монтувати в один з вільних PCI-слотів материнської плати. Спочатку необхідно відключити живлення системного блоку, потім зняти бічну стінку і встановити пристрій. Не закриваючи бічну стінку, увімкніть комп'ютер, підключивши харчування до системного блоку. Повністю збирати системний блок відразу немає сенсу, на випадок неправильного підключення доведеться знову відкривати бічну стінку.
3
Якщо карта визначилася і в треї з'явилося повідомлення про знаходження нового пристрою, значить, плата була встановлена вірно. Зачекайте кілька секунд, якщо драйвера для вашого пристрою є в системному дистрибутиві, на екрані з'явиться повідомлення про успішну установку, інакше доведеться встановлювати рідні драйвера, які найчастіше йдуть в комплекті з пристроєм. Якщо диска в комплекті не було, необхідний драйвер можна завантажити з інтернету, скориставшись з'єднанням до мережі інтернет у своїх друзів або через 3G-модем.
4
Як тільки драйвера для карти будуть встановлені, з'єднайте кабель модема з мережевою платою, миготіння лампочок двох кольорів в роз'ємі Ethernet говорять про правильне підключенні. Іноді трапляється, що миготіння лампочок помічені, а з'єднання з інтернетом немає. Швидше за все, підключення до локальної мережі не активно. Для його включення натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Мережеві підключення». У вікні, натисніть правою кнопкою миші на іконку «Підключення по локальній мережі» і виберіть пункт «Включити».