Як зробити моторчик. Як зробити короаль на моторчик.

Життя - це рух. Машини, кораблі, літаки - все рухається. Кожна людина знає, що об'єднує всі рухомі апарати, створені людиною - це двигун (мотор). Створення справжнього двигуна - це складний процес, але невеликий моторчик можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - Емальований мідний дріт. Дріт виберіть дослідним шляхом так, щоб котушка не прогинається під час обертання.
  • - Булавки 2 шт (неемальовані). Булавки обов'язково мають бути з струмопровідних матеріалів.
  • - Изолента;
  • - Магніт (склад: рідкісноземельний метал і кобальт. Має металевий блиск);
  • - Батарейка ( формат D).
Інструкція
1
Найскладніша частина в створенні даного найпростішого механізму - зробити котушку. Для цього візьміть дріт і намотайте її на батарейку так, щоб витки утворили щільне кільце. Потрібно зробити близько 40-50 витків. Далі акуратно зніміть мідне кільце з батарейки. Кінець і початок котушки (5-6 см) оберніть навколо кільця (це потрібно для закріплення витків котушки) і розведіть по сторонам кутом 180 градусів. Потім зачистите «ніжки» котушки наждачним папером для того, щоб зняти емаль.
2
Візьміть шматок ізоляційної стрічки, шпильки і батарейку. Булавки міцно прикріпіть ізолентою до плюса (+) і до мінуса (-) батарейки (з одного боку під кутом 90 градусів до осі батарейки).
3
В «вушка» шпильок вставте зачищені «ніжки» котушки так, щоб вона вільно оберталася в цій підставці, але не сильно тинялося в ній.