Як лікувати шишки на пальцях ніг.

До освіти шишок на пальцях ніг призводить подагра. Подагрою називають хронічне прогресуюче захворювання ревматичного характеру, пов'язане з накопиченням в крові солей сечової кислоти та їх відкладенням в тканинах опорно-рухового апарату. Захворювання відомо медицині з часів глибокої давнини, причому вважалося, що це хвороба черевоугодників і товстунів, тому при лікуванні подагри велика увага приділяється дієті.
Вам знадобиться
  • - корінь любистку;
  • - одеколон «Потрійний»;
  • - йод;
  • - нашатирний спирт;
  • - сира риба;
  • - квіти бузку;
  • - вершкове масло.
Інструкція
1
При подагрі рекомендується прийом кореня любистку лікарського. Залийте склянкою окропу 5 грам кореня, доведіть до кипіння і варіть на повільному вогні 10 хвилин. Наполягайте 3:00 в теплому місці і процідіть. Приймайте по столовій ложці 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі. Курс лікування - 2 тижні.
2
Для місцевого знеболювання приготуйте наступний склад. Візьміть в рівній кількості одеколон «Потрійний», йод і нашатирний спирт, злийте в одну пляшку. Поставте суміш у темне місце при кімнатній температурі на добу. Щодня змащуйте шишку по 2-3 рази.
3
Ефективним знеболюючим засобом є наступний засіб. Візьміть в рівній кількості квітки бузку і вершкового масла, розітріть їх в однорідну масу і поставте на водяну баню на 3:00. Остудіть і змащуйте подагричні шишки 3-4 рази на день або робіть компрес, зафіксувавши його трубчастим бинтом.
4
Народна медицина рекомендує для місцевого лікування подагри використовувати компрес з сирою рибою. Зріжте з будь річкової риби м'якоть, розміром з шишку на пальці або трохи більше, прикладіть рибу на шишку і, замотавши целофаном, зафіксуйте пов'язкою. Процедуру виконуйте на ніч. Курс лікування - 10-14 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nleKFEyDoBw
Зверніть увагу
Слід знати, що подагра, хоча і не є захворюванням, від якого помирають, все-таки, є системним захворюванням, яке характеризується ураженням життєво важливих органів, таких як - нирки. Тому, після того, як вдалося зняти больовий напад опорно-рухового апарату, слід приступити до оздоровлення організму в цілому, виведенню солей пуринової кислоти зокрема.
Корисна порада
При подагричних шишках необхідне комплексне лікування: голод - в перші два дні, потім дієта з введенням в раціон каш, зварених на воді, яблук і апельсин. Слід пити більше морсу з ягід журавлини і брусниці, відвар листя брусниці, кореня пирію, листя берези.