Як використовувати стільниковий Як модем. підключення ноутбука через мобільний android.

Стільниковий телефон - це не тільки зручний засіб для спілкування. Він вміщує в себе ще багато корисних функцій: годинник, калькулятор, записна книжка, будильник, ігри, плеєр. І це далеко не все. Ну а використання стільникового телефону як модему - чудова можливість виходити в інтернет практично скрізь.
Вам знадобиться
  • -сотовий телефон;
  • -комп'ютер;
  • -кабель для підключення телефону до комп'ютера (Bluetooth або інфрачервоний порт);
  • -драйвер для телефону.
Інструкція
1
Зателефонуйте оператору зв'язку і попросіть надіслати автоматичні настройки для підключення GPRS-інтернету (якщо він у вас не підключений) і настройки для того, щоб використовувати телефон як модем. Уточніть вартість трафіку і всі можливі знижки на мобільний інтернет. Виберіть відповідні умови. Обов'язково підключіть GPRS, для цього збережіть повідомлення, надіслане оператором зв'язку, і перезавантажте телефон. Інші настройки поки не використовуйте, вони будуть потрібні вам пізніше.
2
Знайдіть спеціальні драйвера для стільникового телефону. Можливо, вони йшли з ним в комплекті. Встановіть драйвера на комп'ютер і перезавантажте його. Або підключіть телефон і вкажіть їх місцезнаходження, тоді установка піде в автоматичному режимі.
3
Встановіть з'єднання телефону з комп'ютером. Для цього можна використовувати кабель, Bluetooth або інфрачервоний порт (в цьому випадку покладіть телефон так, щоб пристрої були майже з'єднані і не прибирайте його, інакше зв'язок буде втрачена). Запишіть настройки, які вам надіслав оператор зв'язку. Налаштуйте телефон для роботи з комп'ютером. Найчастіше, він сам пропонує необхідні дії. В період роботи з стільниковим через комп'ютер він не приймає дзвінки і смс.
4
Виконайте все, що було написано в повідомленні від оператора зв'язку. Створіть підключення до інтернету в комп'ютері з необхідними параметрами (все це є в надісланому смс). Не забудьте вказати країну, в якій ви знаходитеся. Це буде запропоновано при створенні підключення. Відключіть в налаштуваннях комп'ютера всі оновлення, які він може скачувати, автозагрузку сторінок і все картинки на сайтах. Швидкість буде дуже низька, якщо ви залишите все без змін.
5
Відправте ярлик створеного з'єднання на робочий стіл. Натисніть на нього два рази лівою клавішею миші. Введіть логін і пароль, вказані в повідомленні від оператора зв'язку. Натисніть Ок. Запустіть браузер і користуйтеся інтернетом.
Корисна порада
Уточніть вартість безлімітного інтернету, іноді це може бути дешевше оплати трафіку.
Якщо ви вирішили використовувати мобільний телефон, щоб підключити комп'ютер або ноутбук до інтернету, то врахуйте декілька правил. Пам'ятайте, що вам буде потрібно спеціальний USB-кабель або BlueTooth-адаптер.
Вам знадобиться
  • - PC Suite.
Інструкція
1
Спочатку скачайте програму, яка допоможе вам налаштувати зв'язок між комп'ютером і мобільним телефоном. Великі компанії випустили власні додатки, які називаються PC Studio або PC Suite. Встановіть відповідну для вашого мобільного телефону програму і запустіть її.
2
Виберіть тип синхронізації телефону з комп'ютером або ноутбуком. Якщо ви хочете використовувати бездротовий зв'язок, то придбайте BlueTooth-адаптер. Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи кабель або бездротовий канал зв'язку. Зачекайте, поки програма визначить його.
3
Відкрийте меню Internet Connection або «З'єднання з інтернетом». Налаштуйте параметри підключення до мережі інтернет. Зазвичай для цього необхідно вказати логін, пароль і адресу сервера. Якщо ви не впевнені в правильності заданих параметрів, то відкрийте настройки інтернету в мобільному телефоні. Заповніть пункти програми аналогічним чином.
4
Натисніть кнопку Connect (Підключити). Зачекайте, поки завершиться установка зв'язку з сервером оператора. Відкрийте браузер і перевірте наявність доступу в інтернет.
5
Якщо ваш телефон використовує GPRS-інтернет, то найрозумніше використовувати додаткові програми. Спочатку встановіть утиліту Traffic Compressor. Вона дозволить заощадити ваш трафік, одночасно з цим прискорюючи прогрузкі web-сайтів.
6
Встановіть додаток, що дозволяє запускати java-програми, написані для стільникових телефонів, на комп'ютері. Їх досить багато у вільному доступі в інтернеті. Скачайте файл operamini.jar. Це браузер, що використовується у мобільних телефонах. Використовуйте програму Opera Mini для переглянь web-сторінок.
7
Пам'ятайте про те, що якщо ви закриєте програму PC Suite, з'єднання з інтернетом буде автоматично розірвана.