Як привітати начальника з з Новим роком.

Новорічне свято в офісі - справа хвилююча і клопітка. Коли настає момент привітати директора або начальника , всі починають замислюватися - як же це зробити весело, з душею, щоб і подарунок, і привітання сподобалися, запам'яталися і викликали добру посмішку.
Інструкція
1
Якщо напередодні свята прийнято проводити загальні новорічне збори, а колектив досить-таки молодий і з почуттям гумору, нехай до вас в гості загляне Дід Мороз і після вітальних слів подарує кожному новорічний подарунок. У тому числі і начальнику (побільше). А вже в цей мішечок разом з цукерками покладіть ваш сюрприз - запонки в красивій коробці, портсигар або візитницю.
2
Можна організувати загальне привітання начальників всіх відділів офісу. Зібрати їх в окремому приміщенні (одне це вже викличе інтерес). Вітати в цьому випадку повинні будуть не Діди Морози, а Снігуроньки. Можна прочитати вірш, які вони у вас чудові, що кожен ас своєї справи. Спробуйте обіграти привітання, наче старий Дід Мороз втратив Снігуроньку і повинен її вибрати серед присутніх дам, а начальники нехай допомагають Снігуркам проходити жартівливі випробування. І в кінці кожен за свою працю отримує подарунок.
3
Співати колядки, кружляти в хороводі сніжинок, виконувати частушки бабок-Ежек - все це, безумовно, цікаво і напевно потішить вашого начальника. Тут головне - не перестаратися: не варто з десяти частівок п'ять співати про зарплату або про речі, яких в офісі немає, але всі хотіли б мати (наприклад, кондиціонер або безкоштовний Wi-Fi). Навпаки, приділіть більше уваги тому, який у вас дружний і веселий колектив на чолі з цим самим начальником. Розкажіть про його рисах або хобі, похваліть за стриманість і мудрість.
4
Заздалегідь відправте електронною поштою запрошення начальнику на новорічне свято від самого Діда Мороза. Співробітники можуть надіти цікаві новорічні костюми і поставити жартівливу сценку-казку про те, як створювалася фірма і як нелегко доводиться нинішньому начальнику утримувати її на плаву, залучаючи нових клієнтів і нові замовлення. Погодьтеся, головний бухгалтер, наприклад, в ролі навченої роками черепахи Тортілли, а молодий програміст в ролі Буратіно викличуть інтерес і сміх у всіх учасників і глядачів постановки. Наприкінці вручите начальнику ключ - символ нового життя та нових здобутків.
5
Якщо говорити про подарунки, приготуйте шарж-портрет в образі звіра - символу наступаючого року. Правда, актуальний подарунок буде тільки в тому випадку, якщо у начальника гарне почуття гумору або настає рік могутніх тварин - тигра або дракона. В іншому випадку, голова начальника, домалював півню або, скажімо, бику, навряд чи порадує і повеселить, навіть якщо він і народився в цей рік.
6
Також можна подарувати начальнику календар на 12 місяців: на кожному аркуші з календарем на певний місяць розмітити цікаву фотографію співробітника, у якого день народження в цьому місяці або відповідний знак Зодіаку. Внизу пустите смішний або дотепний афоризм про роботу або цитатою, яку в офісі все знають.
В деяких організаціях бувають випадки, коли головний бухгалтер з якої-небудь причини звільняється. Тоді керівник наймає на роботу нового. Природно, перш ніж приступити до роботи новий співробітник повинен прийняти документи. Порядок цієї процедури ніде не закріплений, але, тим не менш, необхідно проявити уважність. Як же прийняти документації не на шкоду собі?
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно отримати інформацію хто буде передавати документи. Бувають випадки, коли головний бухгалтер вже відсутній на робочому місці, тоді приймати все доведеться у керівника або його заступника головного бухгалтера. При відсутності раніше працюючого співробітника, ви маєте право не підписувати акт прийому-передачі. Складається він у довільній формі.
2
Після цього керівник підприємства повинен видати наказ про призначення нового головного бухгалтера. В наказі слід також уточнити, з якого часу ви приступите до обов'язків головного бухгалтера, наприклад, будете мати право підпису і т.п.
3
Також вам необхідно ознайомитися з даними у комп'ютері, порівняти деякі з них з паперовими носіями, наприклад, з книгою-продажів. Після цього уточніть, які дані вам слід вносити.
4
Іноді трапляється таке, що в комп'ютерній базі є одні дані, а на паперовому носії зовсім інші. Баланс зовсім складено з «стелі». В такому випадку все це треба обговорити з керівником, адже відновлення бази дуже трудомісткий і дорогий процес. Може ваш керівник погодиться виплатити вам за це премію? У всякому разі, про можливі проблеми з податковою попередити необхідно, в іншому випадку всі «шишки» можуть полетіти на вас.
5
Відмінним рішенням було б, якщо перед тим як головний бухгалтер звільнився - пройшла аудиторська перевірка, але, як правило, керівники не поспішають її проводити.
6
Документ, який застосовується при передачі справ - це акт приймання-передачі. У ньому записуються всі найменування документів, кількість папок, регістрів, журналів, стан бази в комп'ютері та інші.
7
Якщо кампанія велика і має цілий штат бухгалтерів, недоцільно передавати абсолютно всі документи, наприклад, якщо існує бухгалтер, який займається лише заробітною платою, то і документацію по оплаті не варто передавати.
8
Обов'язки головного бухгалтера - вести управлінський, податковий та бухгалтерський обліки, здавати звітності. З цього випливає, що і передавати необхідно лише ті документи, які є обов'язком головного бухгалтера. Звичайно, ви можете ознайомитися і з іншими документами, так сказати, для власного спокою.
9
Також обов'язково слід ознайомитися з веденням грошової бази, а тобто перевірити дані, переконатися в наявності і подивитися стан чекової книжки, розрахункового рахунку. Крім бухгалтерів акт з приймання-передачі документів по грошовим операціям повинен підписати касир.
10
Приймати потрібно всі документи за останні 5 років. У тому випадку, якщо в організації не проводилась виїзна перевірка протягом 3 років, вам необхідно гранично уважно перевірити документи за цей період. У разі виявлення помилок виправте їх, якщо знадобитися, здайте уточнені декларації. Але все це робіть, повідомивши керівника організації про сформовану ситуацію.