Як підготувати до першого класу.

Підготовка до першого класу - важкий і важливий період в житті дитини та її батьків. Новий розпорядок дня, учитель, однокласники - все це викличе масу нових емоцій. Щоб дитина відчувала себе впевненіше, йому слід допомогти.
Інструкція
1
Покажіть дитині майбутню школу. Зайдіть всередину, подивіться клас, їдальню, тренажерний зал, туалет. Так дитині буде легше орієнтуватися, і він не загубиться в новому просторі. Під час прогулянок частіше ходіть повз школу, щоб дитина добре запам'ятав дорогу.
2
Навчіть дитину збирати речі в школу. Дитина повинна самостійно збирати свій рюкзак, але для початку його слід навчити робити це. Розкажіть, що потрібно з собою брати і куди краще це класти, щоб було зручно.
3
Почніть привчати дитину рано вставати. Якщо дитина звикла довго спати, то вставати в 7 ранку йому буде нелегко. Приблизно за місяць до 1 вересня почніть поступово міняти його розпорядок дня. В цьому випадку стрес для організму вдасться знизити до мінімуму.
4
Займайтеся з дитиною уроками у вигляді гри. Потренуйте пам'ять і мову. Прочитайте розповідь і розпитайте його про те, що йому найбільше запам'яталося. Спробуйте разом намалювати найбільш вподобаних героїв рассказа.К школі потрібно вивчити з дитиною геометричні фігури, кольори, цифри і букви. Краще, щоб він уже вмів читати і рахувати. Більше малюйте і ліпіть з малюком - це допоможе йому розвинути кисті рук і швидше навчитися пісать.Треніруйте вміння аналізувати і групувати. Для цього існує безліч іграшок.
5
Дуже важлива хороша психологічна підготовка до першого класу. В цьому допомагає дитячий сад і підготовча група в школі. Дитина повинна вміти спілкуватися, не боятися вступати в контакт як з однолітками, так і з дорослими. Важливо пояснити, що дитина повинна відстоювати свою позицію цивілізовано, а не битися чи плакати. Але при цьому потрібно пояснити значимість і значення поняття дисципліна.
Зверніть увагу
Не забудьте і про збільшену навантаженні на імунітет дитини і подбайте про нього.