Як зменшити розмір файлу jpg. Як зменшити розмір jpg файлу.

Часто доводиться стикатися з ситуацією, коли розмір зображення доводиться підганяти під певні стандарти. Наприклад, для завантаження в інтернет дуже часто потрібні зображення, зменшені порівняно з оригіналом. Існує декілька способів зменшити розміри файлу за допомогою графічного редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop,
  • - файл формату jpg.
Інструкція
1
Відкрийте файл в Photoshop за допомогою команди "Open" ("Відкрити") з меню "File" ("Файл"). Можете скористатися клавішами "Ctrl + O".
2
Натисніть «гарячі клавіші» "Alt + Ctrl + I" або виберіть команду "Image size" («Розмір зображення») в меню "Image" ("Зображення").
3
Зменшіть розмір файлу. Для цього ви можете зменшити лінійні розміри зображення, його дозвіл або і те, і інше відразу. Виберіть із списку одиниці виміру, якими будете користуватися. Це можуть бути відсотки, пікселі, міліметри, сантиметри, дюйми або пункти. Введіть потрібну величину в поля "Width", "Height" і "Resolution" («Ширина», «Висота» і «Дозвіл»). Натисніть кнопку "OK".
4
Збережіть зменшений файл під іншим ім'ям, скориставшись клавішами "Shift + Ctrl + S" або командою "Save As" ("Зберегти як") з меню "File" ("Файл"). На цій стадії ви можете ще раз зменшити розмір файлу, збільшивши його стиск. Для цього перетягніть повзунок регулятора в поле "Image Options" ("Опції зображення») або введіть з клавіатури числове значення в поле "Quality" ("Якість"). Чим більше значення параметра «Якість», тим більше буде розмір кінцевого файлу і навпаки, чим менше якість, тим менше розмір файлу. Натисніть кнопку "OK".
Зверніть увагу
Перед тим як завантажувати файл в інтернет, відкрийте його в програмі для перегляду зображень. Може виявитися, що ви виставили стиск на дуже високу величину, і зображення сильно втратило в якості. В такому випадку знову відкрийте вихідний файл в "Photoshop" і виберіть інші настройки для зменшення файлу.
Корисна порада
Існує ще один спосіб зменшити розміри файлу в "Photoshop". Для цього ви можете скористатися командою "Save for web" ("Зберегти для мережі") меню "File" ("Файл"). У вікні, виберіть в меню "Preset" («пресетом») один з варіантів: "JPEG high "," JPEG medium "або" JPEG low ". У вкладці "Image size" («Розмір зображення») введіть потрібний вам розмір. Можете вказати значення розміру в процентах, запровадивши це значення з клавіатури в поле "Percent". Натисніть кнопку "Save" ("Зберегти").