Як вибрати радіотелефон.

Практично неможливо уявити сучасний будинок без радіотелефону. Апарати, що не обплутують вас проводами і не сковують в пересуванні по квартирі, давно перестали бути дивом техніки і перетворилися, скоріше, в необхідний гаджет. Але при величезній кількості пропозицій, актуальним залишається питання: як же вибрати радіотелефон, щоб не шкодувати витрачених грошей.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку визначте, де буде знаходитися база для радіотелефону. Від цього, в чому, залежатиме і дизайн, і габарити і деякі характеристики вашої майбутньої покупки. Головне - визначити, чи хочете ви, щоб база від радіотелефону стояла на полиці, або висіла на стіні. Від цього і будемо танцювати.
2
Наступне, що необхідно зробити - визначити радіус дії, на який буде розрахований новенький радіотелефон. Зараз на ринку представлена величезна кількість моделей, а радіус прийому коливається від декількох метрів до декількох сотень метрів. Багато в чому від радіуса прийому сигналу залежить і ціна устройства.Стандартние радіотелефони забезпечують нормальний прийом сигналу на видаленні 300 метрів від бази на відкритому просторі і 50 метрів в стінах будинку. Від віддаленості від бази залежить і кількість перешкод. Тому, вибираючи місце, куди збираєтеся помістити базу, подумайте, де найчастіше будуть проходити розмови по радіотелефону.
3
Від вибору дальності радіусу дії радіотелефону залежить і другий параметр - частота переданого сигналу. Для радіотелефонів виділені три спеціальних діапазону частот: 30 - 39 Мгц, 814 - 960 Мгц і 1880 - 1900 Мгц.Еслі ви купуєте радіотелефон для домашнього використання, то краще віддати перевагу вподобаної моделі з діапазоном частот 30 - 39 Мгц. Це стандартні частоти, які забезпечать радіус дії до 300 метрів і допоможуть вам заощадити на зайвих витратах на дорогі альтернативні моделі.Следующій діапазон 814 - 960 Мгц розрахований на використання радіотелефону в радіусі до півтора кілометрів від стаціонарної бази. Цей варіант підійде покупцям, які мають намір використовувати трубку на дачі з обширним присадибною ділянкою.
4
Третій варіант (1880 - 1900 Мгц) - це телефони стандарту DECT, які забезпечують власнику підвищений захист. Дальність дії у них та ж, що і у першої групи радіотрубок, але ціна помітно вище. Багато хто віддає перевагу саме цій категорії через кращої якості прийнятого сигналу, захищеності від можливого прослуховування і можливості підключити до однієї бази відразу кілька радіотрубок.
5
Важливим є і вибір типу акумулятора, який встановлений в трубці радіотелефону. Звичайно, краще віддавати перевагу моделям з найбільшим часом роботи без підзарядки. Сучасні телефони здатні працювати в режимі розмови в середньому близько 15-ти годин. В режимі очікування цей час часто перевищує 100 годин.
Зверніть увагу
При виборі трубці з діапазоном частот 30-39 Мгц ви ризикуєте бути почутими. При значному віддаленні від власної бази та попаданні в зону дії, припустимо, сусідського радіотелефону з тією ж частотою, ваша трубка може перекинутися на чужу базу. Ви будете чути сусідів, а й навпаки ...
Корисна порада
Зверніть увагу на додаткові функції кожної з моделей. Такі бонусні можливості, як АОН, пошук трубки і деякі інші, хоч і не є основоположними, можуть помітно вплинути на ваш вибір.