Як зшити конверт в коляску. Конверт в коляску своїми руками.

Про користь сну на свіжому повітрі знають всі, і мами намагаються гуляти з дитиною якомога більше. При цьому дуже важливо, щоб малюк в колясці не мерз, адже він, на відміну від дитини більш старшого віку, лежить нерухомо. Коляску треба утеплити, а для цього найкраще зробити конверт. Його можна зшити, наприклад, з непотрібною шуби, підійде навіть дитяча. Якщо під рукою немає хутра, який можна було б використовувати, зробіть конверт з фланелі з синтепоном.
Вам знадобиться
  • -стара шуба;
  • -від 1,8 до 3,6 м фланелі в залежності від ширини;
  • -бельевая гумка;
  • -швейна машинка;
  • -іголкі, нитки, ножиці;
  • -папір для викрійки.
Інструкція
1
Виміряйте внутрішню частину коляски. Конверт повинен вільно в неї поміщатися і не завертатися по краях. Накресліть на папері прямокутник зі сторонами, рівними довжині і ширині конверта. Накресліть викрійку кишені. Вона являє собою прямокутник, ширина якого дорівнює ширині внутрішньої частини коляски, а довжина - на ваш розсуд. Можна зробити кишеню тільки для ніжок дитини, а можна зробити його довгим, щоб назовні визирала тільки голова.
2
Викроїте деталі з того матеріалу, з якого будете шити. Якщо ви робите хутряний конверт, вам потрібно зробити 1 деталь «матрасика», 1 деталь кишені з хутра та по одній деталі з тканини. Не забудьте про припуски. Для конверта, зшитого цілком з тканини, зробіть по 2 деталі. Викроїте деталі з синтепону. Кількість їх залежить від кількості шарів.
3
Визначте, з якого боку буде хутро. Найзручніше зробити конверт хутром назовні, а виворітну сторону обшити тканиною. Якщо буде м'яка прокладка, гірше від цього не стане. Складіть деталі кишені лицьовими сторонами один до одного. Змітайте одну з коротких сторін.
4
Складіть вийшла заготовку виворітними сторонами один до одного. У конверта з тканини відпрасуйте шов, у хутряного робити це не обов'язково. Навертає і прострочіть лінію на відстані близько 2 см від наявного шва. У вас вийшла кулиска. Всуньте в неї шматок гумки. Закріпіть її кравецькі шпильками на відстані 4-5 см від країв.
5
Складіть деталі «матрасика» лицьовими сторонами один до одного. Якщо ви робите конверт з утеплювачем, то спочатку скріпіть шари декількома стібками. Накладіть утеплювач на виворітну сторону одного з прямокутників і змітайте деталі.
6
Змітайте і сострочіть одну з коротких сторін прямокутника і дві довгих до того місця, де буде верхня частини кишені. Виверніть на лицьову сторону і заутюжьте шви. Заутюжьте всередину виробу иезакладені зрізи.
7
Вкладіть зрізи кишені між шарами «матрасика». Змітайте і стачайте деталі по лицьовій стороні на відстані приблизно 0,5 см від краю. Трохи стягніть гумкою верхню частину кишені, приметайте кінці гумки до бічних краях кишені. Заправте їх в бокові шви і застрочити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ol14LpVMS-g
Корисна порада
Щоб утеплювач не збивався, заготовки перед складанням вироби можна простегать.Не всі сучасні машинки добре шиють хутро. Якщо у когось з ваших знайомих є старий «Зінгер» або стара подільська машинка, скористайтеся ними.