Як купити вигідний автомобіль.

Вигідний автомобіль - це такий автомобіль, який буде доступний покупцеві в момент покупки, не вимагатиме великих вкладень в подальшій експлуатації, а з плином часу буде втрачати мінімум від первісної ціни. Плюс надійність, зручність і позитивні емоції від використання.
Інструкція
1
При виборі уживаного автомобіля слід максимально точно оцінити: скільки грошей потрібно вкласти в нього після покупки. Тому на діагностиці економити не рекомендується. Безсумнівно, що за вартістю автомобіль з пробігом дешевше нового. Однак покупка б/у машини - це покупка «кота в мішку». Вірогідність купити автомобіль на вторинному ринку в хорошому стані - близько 50% .Враховуючи часті і поширені знижки в автосалонах, вигідніше купити новий автомобіль. Крім того, новий автомобіль можна купити відразу ж з полісом КАСКО на рік, що теж вигодно.І навіть взяти в кредит новий автомобіль вигідніше, ніж купити старий. Переплата за кредит часто буває менше, ніж вартість ремонту уживаного авто.Также, з точки зору ціни, вигідніше купувати автомобіль в столиці, ніж в регіоні. При цьому слід врахувати і оцінити вартість перегону авто. При значній віддаленості від столиці, вартість доставки автомобіля в потрібний регіон може перевищити вигоду від більш низької ціни.
2
При виборі марки і моделі автомобіля корисно враховувати вартість експлуатації (вартість володіння) даного авто. Найчастіше дорожчий за первісною ціною автомобіль має настільки низьку вартість експлуатації, що окупає свою дорожчу ціну досить швидко. Тут слід додати: - Низькоякісні і ненадійні моделі мають привабливу ціну, але надалі в їх ремонт доведеться постійно вкладати. Якісна і надійна модель вигоднее.- Дизельні і гібридні моделі/модифікації вигідніше, ніж бензіновие.- Якщо відсутній дизельний або гібридний варіант, вигідніше оснащений обладнанням для їзди на природному газі.
3
Слід зауважити, що як тільки новий автомобіль залишає автосалон, він втрачає від 10 до 30% від початкової ціни. І щороку втрачає ще відсоток від вихідної вартості. На швидкість падіння цієї ціни впливає надійність машини, поширеність, вартість ремонту, популярність марки/моделі. У середньому, ціни падають на 5-20% на рік. Бюджетні втрачають 6-7% на рік, найдорожчі - 17-20%. Вітчизняні машини втрачають щорічно 7-15%
Зверніть увагу
Радість від покупки дешевого автомобіля швидко змінюється розчаруванням від поганої якості.