Як зробити текст золотим. Як роздрукувати золотим кольором.

Для того щоб зробити простий напис елементом декоративного оформлення, часто доводиться вдаватися до різних хитрощів. Текст може імітувати різні фактури дерева, каменю, металу. Досить ефектно виглядає золотий текст.
Вам знадобиться
  • Програма "Photoshop"
Інструкція
1
У програмі "Photoshop" створіть новий документ. Для цього скористайтеся командою "New" («Новий») з меню "File" ("Файл") або сполучення клавіш "Ctrl + N". Розмір полотна 1600 на 890 пікселів, роздільна здатність 72 dpi.
2
В палітрі "Tools" («Інструменти») виберіть інструмент "Paint Bucket Tool" ("Заливка"). Виберіть кольором переднього плану чорний. Це можна зробити, клацнувши лівою кнопкою миші по верхньому з кольорових квадратів, що знаходяться в нижній частині палітри «Інструменти». На палітрі виберіть чорний колір і натисніть кнопку "OK". За допомогою інструменту "Заливка" залийте створений документ чорним кольором, навівши покажчик курсору на документ і клацнувши лівою кнопкою миші.
3
В палітрі «Інструменти» виберіть інструмент "Horizontal Type Tool" («Горизонтальний текст»). Клацніть лівою кнопкою миші по кольоровому прямокутнику під головним меню і виберіть білий колір для напису.
4
Помістіть покажчик курсору на новий документ, клацніть лівою кнопкою миші і напишіть текст, який збираєтеся робити золотим. Завершіть редагування тексту, навівши покажчик курсору на текстовий шар на панелі "Layers" ("Шари") і клацнувши лівою кнопкою миші.
5
Клацніть правою кнопкою миші по текстовому шару і виберіть у контекстному меню пункт "Blending Options". У вікні поставте галочки навпроти пунктів "Inner Glow", "Bevel and Emboss", "Contour", "Texture", "Pattern Overlay".
6
Клацніть лівою кнопкою миші по пункту "Inner Glow" і налаштуйте параметри наступним чином: "Blend mode" - "Multiply", "Opacity" - 100%, "Noise" - 0. Клацніть по кольоровому квадрату, у нижній частині відкрилася палітри введіть код кольору 54532d. Натисніть кнопку "OK". Для параметра "Technique" у спадному меню виберіть значення "Softer", для "Source" встановіть "Edge". Для параметрів "Choke" і "Size" встановіть значення 0% і 25 пікселів. Для параметра "Range" встановіть значення 50%.
7
Клацніть лівою кнопкою миші по пункту "Bevel and Emboss" і встановіть наступні параметри: "Style" - "Inner Bevel", "Technique" - "Chisel Hard", "Depth" - 331%, "Direction" - "Up", "Size" - 9 пікселів, "Angle" - 120, "Altitude" - 70, "Highlight mode" - "Color Dodge". Клацніть по кольоровому прямокутнику і в палітрі введіть код кольору e5d266. "Opacity" виставите 100%, "Shadow Mode" - "Difference". Клацніть по кольоровому прямокутнику і введіть код кольору 5a3015.
8
Лівою кнопкою миші клацніть по пункту "Contour" і виберіть тип контуру "Cone". Параметр "Range" виставите 100%.
9
Лівою кнопкою миші клацніть по пункту "Texture" і виберіть текстуру "Wow-Rock Bump". Для значення параметра "Scale" встановіть 267%, для параметра "Depth" +103%.
10
Лівою кнопкою миші клацніть по пункту "Pattern Overlay" і виставите наступні параметри: "Blend Mode" - "Normal", "Opacity" - 100%, "Pattern" - "Wow-Wood01", "Scale" - 267%. Натисніть на кнопку "OK" в правій верхній частині вікна "Layer Style".
11
Збережіть зображення за допомогою команди "Save" меню "File".
Корисна порада
Збережіть копію файлу у форматі PSD. Наступного разу, коли вам буде потрібно написати золотий текст, ви зможете відкрити цей документ, скопіювати стиль текстового шару і застосувати його до тексту в іншому файлі. Для цього клацніть правою кнопкою миші по шару з золотим текстом. У контекстному меню виберіть пункт "Copy Layer Style". Клацніть лівою кнопкою миші по вікну з новим текстом. Помістіть покажчик курсору на текстовий шар нового документа, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт "Paste Layer Style".
Система «Золота Корона» являє собою мережу з відправки грошових переказів без відкриття рахунку на користь одержувача. При цьому можна відправляти гроші не тільки по території Росії, але і передавати людям, які проживають в інших країнах СНД та зарубіжжя. Для здійснення переказу достатньо оформити в будь-якому банку карту відправника «Золота Корона».
Інструкція
1
Зверніться в один з банків-партнерів системи «Золота Корона» для оформлення картки відправника. Список даних організацій можна знайти на сайті сервісу http://www.korona.net. Заповніть анкету-заяву, де вкажіть свої паспортні дані, а також контактну інформацію одержувачів.
2
Уявіть співробітнику банку паспорт та ідентифікаційний код. Дочекайтеся оформлення карти і отримаєте її на руки. З цього моменту ви зможете здійснювати перекази без необхідності заповнення паперового заяви.
3
Передайте співробітникові банку або салону, який співпрацює з системою «Золота Корона», карту і паспорт для здійснення грошового переказу. Список адрес можна знайти за посиланням http://www.perevod-korona.com/send.html. Вкажіть в пошуковому запиті країну і місто проживання, після чого отримаєте адреси агентів сервісу. Також тут буде указу розмір комісії за переказ, валюта і час роботи.
4
Повідомте суму грошового переказу і назвіть одержувача. Якщо дана особа не вказано у вашій карті, то зареєструйте інформацію про нього. Отримайте копію бланка відправлення, в якому буде вказано контрольний номер для отримання. Повідомте дану інформацію одержувачу.
5
Скористайтеся кіоском самообслуговування «Золота Корона». Вставте свою картку в банкомат і введіть ПІН-код, який ви отримали при оформленні картки. Виберіть одержувача зі списку. Вкажіть валюту, після чого внесіть готівку гроші в приймальне отвір для купюр. Пам'ятайте, що кіоски самообслуговування приймають тільки рублі. Підтвердіть суму переказу і отримаєте чек і контрольний номер. Отримати його можна в будь-якому відділенні партнера системи «Золота Корона».
6
Зателефонуйте за безкоштовним номером 8-800-200-70-75, якщо у вас виникли труднощі чи питання з грошових переказів в системі «Золота Корона». Також можна написати повідомлення на сайті компанії за посиланням http://www.perevod-korona.com/contact-us.html. Не забудьте вказати правильно адресу своєї електронної пошти, на яку ви отримаєте відповідь.