Як виховувати двійнят.

Вагітність і народження дитини - завжди велике чудо для батьків, а якщо відбувається народження двійні, тоді щастя виходить в два рази більше. Але на плечі мам і тат новонароджених, крім безмежної радості, лягає завдання не з легких - зуміти дати своїм малюкам максимум уваги, турботи, любові і ласки. Їм належить виховати в кожній дитині окрему особистість, але не порушивши при цьому їх унікальних уз. Перед ними дві крихітні людські душі, два абсолютно різних маленьких чоловічка, кожен з яких в майбутньому буде рухатися тільки по своєму життєвому шляху.
Вам знадобиться
  • - увага, любов і терпіння.
Інструкція
1
Не називайте малюків схожими іменами. Найкраще, щоб вони були абсолютно різні за звучанням і вимові. Маленьким дітям дуже важко до цього звикнути, і в більшості випадків вони починають плутатися у своїх іменах.
2
До півтора років малюків можна наряджати в абсолютно однаковий одяг і дарувати однакові іграшки. Це ніяк не відіб'ється на дитячому розвитку. Але, коли діти стануть старше, намагайтеся одягати їх в різний одяг. Це сприятиме їхньому особистому розвитку, так як кожен з них має свій власний характер.
3
Після дев'яти-десяти місяців малюки починають ревнувати маму один до одного. У цей момент намагайтеся приділяти свою увагу кожному окремо.
4
З самого початку привчите малюків до одночасного прийому їжі і обов'язково укладайте їх спати в один і той же час. Розробіть зручний для вас режим дня і строго дотримуйтеся.
5
Чи не мучте себе, купайте малюків у різні дні, це суттєво спростить вам завдання.
6
На прогулянку спочатку одягайте більш спокійного дитини. Він зможе почекати п'ять хвилин, в той час як непосида почне вередувати.
7
По можливості забезпечте кожної дитини особистим простором. У кожного малюка повинен бути свій кут: стіл, стілець, коробка з іграшками, олівці, пластилін, альбоми. Даруйте дітям як особисті, так і загальні іграшки, в які б вони змогли грати спільно.
8
Грайте з дітьми в спільні логічні ігри. Звертайте увагу на те, як вони слухають і запам'ятовують. Гуляйте і проводите більше часу на свіжому повітрі.
9
Намагайтеся звертати увагу на особливості характеру кожної дитини і допомагайте їм усвідомлювати себе особистістю. Пам'ятайте, що кожен малюк індивідуальний. Ставтеся до них як до особистості, яка має свої потреби та бажання.
10
Навчайте дітей триматися разом і захищати один одного.
11
Не соромтеся приймати будь-яку допомогу, яку вам пропонують. Адже виховувати двійнят - це не легка праця!
Корисна порада
Батьки повинні розуміти, що їхні діти - це дві абсолютно різні особистості. У кожного з них свій характер і смаки.