Як встановлювати програми в телефон.

З розвитком високих технологій по телефону стало можливим не тільки розмовляти і відправляти короткі повідомлення, а й використовувати його в абсолютно іншій якості.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - доступ в інтернет
  • - кабель для під'єднання до комп'ютера
Інструкція
1
Отже, програми в телефон можна встановлювати першим способом, вийшовши в інтернет з самого телефону. Для цього нам потрібен налаштований доступ в інтернет і позитивний баланс рахунку. Єднаємося з інтернетом, заходимо на сайт з програмами, натискаємо на активні посилання, і починаємо закачування програм. Зверніть увагу на місце збереження настановних файлів, щоб потім їх відшукати в папках телефону. Іноді вони зберігаються за замовчуванням в папку з назвами "Загальне, Різне, Нова папка". Але краще поставити їм шлях заздалегідь. Потім по закінченні скачки інсталяційний файл заходимо в папку, натискаємо на ім'я файлу, і нам пропонується встановити додаток. Встановлюємо додаток - і запускаємо. Налаштовуємо під себе - і користуємося.
2
Другий спосіб установки програм на телефон - за допомогою дата-кабелю. Для цього нам потрібен дата-кабель для підключення телефону до комп'ютера. До речі, при установці програм таким чином за допомогою дата кабелю можна не тільки залити файли встановлення в телефон, але і зробити синхронізацію даних в телефоні і комп'ютері. Це може допомогти вам у випадку втрати інформації з телефону - копія всіх даних буде в комп'ютері. Підключаємо телефон до комп'ютера, можна в режимі флеш-накопичувача, а можна використовувати менеджер файлів, заливаємо програми, і далі також встановлюємо їх безпосередньо в телефон, як було описано вище.
3
Ще один варіант - передача програм через bluetooth. Якщо у вашого друга є інсталяційний файл в його телефоні, достатньо просто обом включити функцію bluetooth, йому передати файл, а вам - прийняти. І далі - встановлюємо, налаштовуємо і користуємося.
Корисна порада
Не знімайте їх із телефону після установки програм. У разі збою програми її можна буде перевстановити.