Як зробити талію менше.

Стрункість дівчата завжди привертала сильна стать. Вважається, що найкрасивіші жінки ті, які мають тонку талію . Для того щоб її зменшити, необхідно виконувати спеціальні вправи. І навіть необов'язково відвідувати тренажерний зал.
Інструкція
1
Перед тим, як почати зменшувати талію, повісьте розклад на стіну, в якому ви будете фіксувати кількість щодня виконаних вправ і витрачений час. А також раз на тиждень зважуйтеся і фіксуйте зміна у вазі.
2
Для ефективного схуднення спробуйте зайнятися вправами для преса. Проте їх потрібно виконувати правильно. Якщо ви будете качати прес, лежачи на килимку, то результат занять позначиться на верхній ділянці живота. А коли ви підкладіть під ноги 50-сантиметровий пуф, то результат буде направлений на нижню частину.
3
Відмінно потренувати живіт ви зможете на тому ж пуфі або на босу (пружна гумова платформа), до яких стелить килимок. Ноги покладіть на пуф, зігніть в колінах, спиною лягайте на килимок, починайте піднімати живіт, два рази гойдайтеся вгору, раз - опускайтесь вниз на килимок, але ніколи не лягаєте повністю. Нехай ваша спина при опусканні буде на відстані двох сантиметрів від килима. На підлозі повинна лежати тільки шия і голова. Починайте з 20 разів і поступово збільшуйте кількість занять.
4
Для результативного зменшення талії вам знадобиться обруч. Краще якщо він буде алюмінієвим або спеціальний для масажу. Починайте крутити обруч в день по 10-15 хвилин і поступово подовжуйте час до 25 хвилин.
5
Пам'ятайте, що їжа відіграє істотну роль для вашої ваги. Відмовтеся від страв, в яких багато солі. Скоротіть вживання хліба і мучного, а з солодкого вживайте раз на три дні чорний шоколад. Замініть газовані напої звичайною водою. Намагайтеся їсти більше овочів і нежирного м'яса. Виключіть зі свого меню майонез. Уникайте смажених страв, краще варите і запікайте. Збільште кількість прийомів їжі, чим частіше і менше їжі вживати, тим краще.
6
Вечеря повинна бути до 18.00-18.30. А також дуже корисно пити кефір під час останнього прийому їжі. Або окремо в 19.00-19.30 можна випити склянку знежиреного кефіру. Бажано це робити кожен день.
7
Займіться бігом. Рекомендується бігати через день, можна і раз на три дні, починайте з швидкої ходьби і поступово збільшуйте темп. Досить ефективний метод в сукупності з пресом.
8
Займіться бігом. Рекомендується бігати через день, можна і раз на три дні, починайте з швидкої ходьби і поступово збільшуйте темп. Досить ефективний метод в сукупності з пресом.