Як підбирати бутси.

Сьогодні в спеціалізованих магазинах ви можете зіткнутися з величезною різноманітністю моделей бутс, недосвідченої людини такий асортимент лише заплутає. Багато, купуючи футбольну взуття, сподіваються тільки на власну інтуїцію. Такий підхід згодом призведе до травм і різноманітним болячкам. Але, дізнавшись декілька базових принципів, ви дозволите цю проблему.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з тим, на якому покритті ви плануєте грати. Для гри на грунті (або асфальті) рекомендується вибирати кеди з дрібними шипами або взагалі з плоскою підошвою. Зараз практично в кожному місті можна знайти стадіон зі штучною травою. У такому випадку оптимальним варіантом будуть бутси з дрібними шіпамі.Для найбільш комфортної гри на натуральній траві необхідні бутси із середніми або довгими шипами, це забезпечить максимальне зчеплення з покриттям.
2
Визначившись з довжиною шипів, сходіть в спеціалізований магазин і отримаєте професійну консультацію. Вас не повинні цікавити всі новинки і найдорожчі моделі, взявши в руки вподобану модель, запитайте у продавця наступні моменти: де проведена взуття, як вона склеєна і прошита, яким чином кріпляться шипи до підошви. Отримуючи відповіді, ретельно перевіряйте взуття, чи відповідають слова дійсності.
3
Потім можна переходити до примірки. Пам'ятайте про те, що ноги в бутсах не повинні відчувати себе вільно. Рекомендується, щоб взуття щільно охоплювала ступню. Зайві зазори можуть запросто призвести до травм. Попросіть у продавця три розміри: свій, на розмір менше і більше. Коли ви знайдете ідеальний варіант - сміливо купуйте. Через кілька тренувань взуття розтягнеться, тоді ви будете отримувати від гри максимум задоволення.
4
Також не зайвим буде перевірити матеріал, з якого виготовлені бутси: Шкіра - здавна використовується для виробництва футбольного взуття. При правильному догляді бутси протриматися максимально довго. Однак бажано якомога менше грати при дощі, інакше шкіра швидко розтягнеться. Головні переваги бутс зі штучної шкіри - це непромокаемость, міцність і стійкість. Пластик підійде для тих людей, які впевнені у своїй техніці і ударах. Таке взуття призначена для м'яких полей.Кожа кенгуру дуже еластична, вона не розмокне при дощі, завжди буде щільно охоплювати ступню.