Як відіпрати комір на сорочці. Як вшити комір в чоловічу сорочку.

Однією з самих найбільш забруднюются зон сорочки є комір . У цій частині вона найбільш щільно прилягає до тіла, до того ж шия часто потіє. Можна, крім засобів побутової хімії спробувати поради домогосподарок.
Інструкція
1
Перед пранням зверніть увагу на вид тканини, з якого зшита сорочка, вказаний на ярличку, і відповідно до вказівок вибирайте режим прання.
2
Щоб відіпрати комір, спробуйте спочатку натерти його господарським милом і залишити його на пару годин. Після цього стирайте сорочку в машині як звичайно з використанням звичного вам порошку.
3
Деякі жінки пропонують аналогічним чином використовувати засоби для миття посуду, добре що розчиняють жир. Спробуйте обробити комір перед пранням таким засобом, потім залиште на півгодини і періть, як звичайно.
4
Обробіть забруднену комір ватяним тампоном, змоченим в оцті, після помістіть в пральну машину. Якщо ви має справу з кольоровою сорочкою, то спочатку випробуйте, як діє оцет на тканину, на малопомітній ділянці. Він може викликати зміну кольору тканини, тому будьте обережні.
5
Також испробуйте очистити комір перед пранням сумішшю зі спирту і солі. Для її приготування візьміть чотири частини нашатирного спирту і одну частину кухонної солі. Перемішайте і додайте чотири частини води. Цією сумішшю ретельно протріть комір, залиште на десять хвилин для кращого дії, потім сполосніть теплою водою.
6
Скористайтеся тальком. З вечора засипте комір тальком, а вранці виперіть, як звичайно.
7
Використовуйте жорстку щітку. Перед пранням змочіть щітку і інтенсивно потріть забруднені місця. Для більшої ефективності можна використовувати мильний розчин. Після періть в машині в звичайному режимі. Цим способом зловживати не слід, при частому застосуванні тканина швидко протреться.
8
Багато радять міняти сорочки щодня, уникаючи тим самим сильних забруднень. Можливо, цей спосіб буде оптимальним, особливо, якщо мова йде про сорочках білого кольору.