Як настроїти зображення телевізора. рекомендовані настройки кольоровості для телевізора.

Люди по кілька годин на день витрачають на перегляд телевізора. Тому проблема хорошого зображення зараз найбільш актуальна. До основних параметрів якості зображення відносять: контрастність, яскравість, кольоровість. Настроїти зображення телевізора можливо власноруч.
Інструкція
1
Налаштування яркостіДля настройки яскравості зображення, потрібно виконати наступне. Необхідно відібрати таке зображення, в якому були б чорні смужки над картинкою. Зупиніть відео на тій сцені, де приблизно однаково кількість темних і світлих ділянок. Збільште яскравість до межі, а потім зменшуйте до того моменту, поки чорні смуги не набудуть чітко чорні обриси. Коли деякі затемнення не є видимим (наприклад, не чітко виражені очі), слід збільшити рівень яскравості.
2
Налаштування контрастностиКонтрастность визначає деталізацію, а також інтенсивність білих і світлих ділянок самого зображення. Якщо ж у вас відсутній лампа підсвічування, то контрастність визначає повністю світлову віддачу дісплея.Настройка контрастності повністю залежить від присутності ламп підсвічування. Щоб налаштувати контрастність, вам необхідно встановити зображення з білим об'єктом. Встановіть контрастність до межі, потім поступово знижуйте її до того ступеня, поки не буде чіткого відмінності всіх деталей на білому фоні.
3
Налаштування цветностіНасищенность або кольоровість визначається інтенсивністю колірної гами на самому зображенні. Для початку необхідно налаштувати колірний і температурний баланс безпосередньо на теплі тони. Вам необхідно підібрати велике зображення овалу обличчя. Піднімайте показник кольоровості поки не спостерігатиметься достатній загар особи, потім повільно зменшуйте кольоровість до того моменту, поки не з'явиться природний колір на обличчі. Якщо інші кольори виглядають сірувато, то підвищіть насиченість.
4
Налаштувати зображення телевізора остаточно, допоможе оптимальний показник відтінку. Бажано щоб він був 50%. Різкість повинна бути встановлена в «0» якщо ви переглядаєте фільми з DVD або BD в якості HD.