Як побудувати перспективу в інтер'єрі. перспектива в інтер'єрі Як будувати.

Не дуже великі приміщення вимагають особливих інтер'єрних рішень. Щоб візуально збільшити площу кімнати необхідно вибудувати перспективу на декору та предметів меблів.
Інструкція
1
Правильно побудована перспектива в інтер'єрі допоможе візуально збільшити площу кімнати. Для того щоб приміщення здавалося довшим, поставте на перший план великі речі - крісла, стіл, диван. За ними розмістіть дрібніші предмети вжитку - лампи, телевізор, журнальний столик і т.д.
2
Ще один спосіб побудувати перспективу - використовувати стельове простір. Забезпечується це за допомогою колірного оформлення. Частина стелі, яка знаходиться над входом до кімнати, покривається більш темною фарбою. Тон переходить у світліший біля протилежної стіни. На стелю за допомогою рідких цвяхів кріпляться подовжні рейки. Вони ще більше подовжують простір. Якщо кімнату потрібно, навпаки, розширити, приклейте поперечні рейки.
3
Особливу увагу при створенні перспективи варто приділити оформленню вікон. Штори, особливо темні, краще не використовувати. Повісьте прозорий тюль або взагалі не завішуйте віконні прорізи.
4
Створити видимість наскрізного приміщення допоможе декорування стіни, протилежної двері. Намалюйте на ній вікно або ще одні двері. Простір за ними теж можна обіграти, зобразивши сад, ліс або гірську річку. Якщо художників в родині немає, підберіть красиві фотошпалери. Вони здатні кардинально змінити вигляд кімнати.
5
Освітлення грає величезну роль у створенні перспективи. Щоб збільшити простір, поставте біля стіни, протилежної входу, маленький нічник. Він освітить предмети інтер'єру, розташовані далеко від дверей. Всім увійшов здаватиметься, що кімната довга, а стіна навпроти дуже далеко. Цей спосіб підійде, якщо приміщення потрібно розширити. Тоді маленька лампа вішається на бічній стіні. Протилежна виявляється не освітленій і ввійшов не видно, як близько вона знаходиться від світильника.
6
Створити перспективу допоможе і підлогове покриття. Підберіть паркет або ламінат різного розміру. Біля входу укладайте широкі деталі, ближче до протилежної стіни - дрібні.