Як зробити костюм собаки. Як зшити костюм для собаки.

Щоб свято було яскравим, зробіть його костюмованим . Це підходить і для дитячих колективів, і для дорослих. Адже так приємно хоч іноді надіти маску і пограти в когось! Ну а щоб бути оригінальним, виберіть собі нестандартний костюм. Наприклад, собаки.
Вам знадобиться
 • - жилет;
 • - сорочка або водолазка;
 • - брюки;
 • - сланці або валянки;
 • - пояс;
 • - шматочки хутра;
 • - дріт;
 • - нитки;
 • - клей;
 • - ободок ;
 • - рукавички без пальців;
 • - фарба.
Інструкція
1
Візьміть жилетку з хутра. Вона повинна бути чорного, коричневого, білого або сірого кольору. Під неї потрібно буде підлаштовувати весь костюм.
2
Візьміть сорочку або водолазку і відрізки хутра такого ж кольору, як і жилет. Пришийте смуги тканини по 3-4 см на манжети і горловину (якщо ви вибрали водолазку). Якщо у вас сорочка, можете підібрати товстий пояс, який одягнете на шию. Пояс обріжте до обхвату шиї або обмотайте його кілька разів.
3
Візьміть брюки такого ж кольору, як сорочка (водолазка). Пришийте по низу тонкі смужки хутра. Розріжте хутро на невеликі нерівні шматочки. Приблизно 1-2 квадратних сантиметра. Пришивайте їх в довільному порядку по всій поверхні брюк.
4
Відріжте дві однакові смужки хутра. Їх ширина повинна бути 3-4 сантиметри, а довжина близько метра. Це буде хвіст. Складіть їх хутром всередину, потім зшийте (3 сторони з 4-х) і виверніть. Візьміть дріт. Складіть її кілька разів (так, щоб вона витримала вагу хутра) і засуньте в хвіст. Зашийте останню сторону хвоста.
5
Надайте хвосту такий вид, який захочете. Він може стирчати вгору, бути закручений на кінці або просто висіти. Пришийте хвіст ззаду брюк.
6
Візьміть тонкий обідок, краще металевий. Зробіть чотири викрійки вух. Дві з них повинні бути на 2 сантиметри довше. Покладіть їх попарно (1 коротка форма, 1 довга) хутром всередину і зшийте. Потім виверніть їх. Закріпіть вуха на обідку.
7
Ту частину, що довший, оберніть навколо обідка. Пришити її до основної частини кожного вуха. Тепер вуха надіті на ободок. Візьміть трохи клею і підклейте їх, щоб вони не сповзали з обідка.
8
Візьміть сланці і приклейте на них смужки шкіри, щоб не було видно взуття. Якщо в приміщенні буде холодно, візьміть НЕ сланці, а валянки. Ображати їх, щоб вони були як черевики.
9
На руки надіньте рукавички без пальців. Їх теж можна обклеїти шматочками хутра. Нафарбуйте кінчик носа чорною фарбою. Намалюйте на щоках тонкі вуса. Костюм собаки готовий.
Зверніть увагу
При виготовленні костюма не використовуйте яскравих кольорів. Костюм повинен бути якомога реалістичніше.
Корисна порада
Використовуйте хутро з коротким ворсом - так костюм буде виглядати акуратніше.
До карнавального костюма собаки необхідна маска. Це може бути просто собака або персонаж популярної казки, начебто Шарика з простоквашинського компанії, героя популярних французьких коміксів Піфа або одного з Далматин. Маска може знадобитися і для сюжетно-рольових ігор в дитячому садку, і для домашнього спектаклю. Вона може бути зроблена з різних матеріалів.
Вам знадобиться
 • - комп'ютер з принтером;
 • - щільний папір;
 • - акрилові фарби або гуаш;
 • - лак;
 • - картон;
 • - клей ПВА;
 • - тканина потрібного кольору;
 • - товстий поролон;
 • - шматки параплена;
 • - форма шапки-чепчика;
 • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Для сюжетно-рольових ігор можна зробити маску з паперу. Маска з прорізами для очей є не дуже зручною, тому краще зробити її у вигляді обідка з з прикріпленою до нього собачої мордою. Зайдіть підходящу картинку з мордочкою собаки . Переведіть її в Adobe Photoshop в чорно-білий режим, щоб залишилися тільки контури, встановіть потрібні розміри і роздрукуйте.
2
Раскрасьте маску в потрібні кольори акриловими фарбами або гуашшю, просушіть і покрийте лаком. Наклейте маску на картон і обріжте по краях. З смужки щільного паперу зробіть ободок. Смужка повинна бути трохи довшими обсягу голови, тому що краї найзручніше з'єднувати внахлест. Зшийте їх або склейте. Пришийте до обідка маску.
3
Можна зробити маску собаки на основі шапки. Вона складається з декількох частин - власне шапки, мордочки і вух. Знайдіть викрійку шапки-чепчика підходящого розміру. Якщо під рукою є тільки чепчик для немовляти, збільште викрійку до потрібного розміру. Шити таку шапочку краще з щільної, але не дуже товстої тканини відповідного кольору. Краще, якщо це буде викрійка чепчика, що складається з двох боковин і середній частині. Середня частина являє собою смужку, і її відразу можна викроїти приблизно в 2 рази довша, ніж потрібно за лекалом. Зшийте шапку, обробіть шви і краю і пришити зав'язки. Виступаючий шматок середній частині залиште необробленим.
4
Для мордочки викроїте смужку параплена. Довжина її залежить від розміру шапки. Вона повинна буде проходити від верхівки до переднього краю шапки і виступати вперед сантиметрів на 5-6. Пришийте параплена до середини шапки і обшийте його залишилися шматком смужки з тканини. Прошийте смужку по краю, починаючи від місця, де вона виходить з-під шапки, до середини виступаючої короткої сторони. Зробіть те ж саме по іншому краю. Сильно присборить ніс і зав'яжіть кінці ниток.
5
Викроїте з поролону 2 кола діаметром 8-10 см. Обшийте їх тканиною. Прошийте по краях швом «вперед голку», захоплюючи тканину і поролон, і злегка присборить. Пришийте поролонові «щоки» до середини короткого зрізу парапленовой смужки, до бічного її краю і до боковини чепчика.
6
Викроїте верхню частину мордочки. Роздрукуйте або Перемалюйте картинку, відріжте від неї лоб з очима і переведіть на параплена і тканина. При розкрої тканини врахуйте товщину параплена і припуски на шви. Виріжте деталі, складіть їх лицьовими сторонами один до одного, поєднавши всі зрізи. Прострочіть і виверніть на лицьову сторону. Вставте параплена і закладіть нижній шов.
7
Пришийте верхню частину мордочки до шапки. Поставте її вертикально. В місцях, де передній край шапки з'єднується зі щоками і носом, пришивайте нову деталь до шапки. Найзручніше приточують її потайним швом по черзі з боку лоба і потилиці. Якщо верхня частина відразу не встане вертикально, підтягніть її в потрібних місцях декількома стібками.
8
Декоруйте мордочку. Низ щік можна обшити хутром і зробити хутряні брови і вії. На місце носа пришийте або приклейте шкіряний або фетровий овал. Можна зробити з шматочка фетру або драпу коло, вставити туди шматочок поролону, прошити коло про краю і стягнути. Пришийте кульку в якості носа. Виріжте для очей 2 білих овалу і наклейте їх на потрібні місця вертикальної частини мордочки. Райдужні оболонки можна зробити зі шматочків шкіри або чорного фетру.
9
Зробіть вуха в залежності від собачої породи. Для висячих вух викроїте 4 довгих прямокутника. У кожного скруглите кути з одного боку. Зручніше це робити попарно, склавши прямокутники лицьовими сторонами. Сострочіть вуха, виверніть і вставте туди шматочки синтепону відповідної форми. Пришити їх потайним швом по лініях з'єднання середини шапки і бічних її частин і обробіть їх хутряними смужками.
10
Для стоячих вух викроїте 4 трикутника. Можна зробити зовнішні частини з тієї ж тканини, що і шапка, а внутрішні - зі світлої фланелі. Зшийте вуха, вставте туди трикутні шматочки параплена і закладіть низ. Можна вуха присборить по нижньому краю і злегка загнути, щоб передня частина була трохи увігнутою.