Як поставити чубок. Як правильно начесать чубок.

Власниці челок нерідко бідкаються, що не знають, як їм укласти волосся. Красива чубчик молодить, робить дівчину грайливою і стильною в тому випадку, якщо господиня знайшла спосіб «приборкати» непокірні пасма на лобі. Як же красиво поставити чубок ?
Інструкція
1
Якщо ви - прихильниця стилю вісімдесятих, то начесать екстравагантно-зухвалу чубок, як це робили тоді, не складе труднощів. Нанесіть на волосся пінку або мус. Сушіть феном, укладаючи і накручуючи чубок на круглу велику гребінець, витягаючи пасма по всій довжині. Потік повітря при цьому спрямований зверху вниз. Підніміть чубок біля самого коріння по максимуму, продовжуючи прокручувати щітку в руці. Струмінь повітря з фена при цьому спрямована знизу вгору. Верхню частину волосся чубчика відокремте плоскою гребінцем і підніміть. Починайте начісувати пасмо рухами зверху вниз до утворення пучка. Те ж саме повторіть з нижньою частиною волосся. Зверху начесало необхідно трохи пригладити, а з боків укласти в пасма. Довгі кінці можна закріпити затискачем. Все споруда рясно залийте лаком. Така чубчик буде триматися довго, навіть на вітрі.
2
Якщо ви прихильниця природної краси, виберіть щадний волосся варіант.Современние методи укладання чубчика менш екстравагантні, але від цього вони тільки виграють у своїй лояльності. Укладання чубчика залежить від форми обличчя і самих пасом. Важливо правильно підібрати тип челкі.Зрітельно розширює і коригує овал обличчя, якщо він вузьке або овальне, пряма чубчик. На волосся наноситься мус, після чого вони сушаться феном і витягуються по всій довжині круглої щеткой.Високій лоб вигідно виглядає з прямою чубчиком, що закінчується нижче брів. Низький лоб прикрасять пасма, що починаються від верхівки. Рвана чубчик, що розлітається в усі сторони, підходить до будь-якого типу обличчя. У кожному разі, при сушінні природним шляхом, волосся не будуть виглядати красиво, тому використовуйте фен і засоби для укладання. Після цього береться віск або гель, і пасма волосся укладаються в потрібному напрямку. Іноді для фіксації окремих пасом можна використовувати м'який крем. При цьому укладку робіть пальцями рук.
3
Щоб зрозуміти, як правильно доглядати за вашим типом волосся і чубчиком, подивіться, як це робить фахівець в салоні. Поки майстер буде чаклувати над зачіскою, переймайте у нього техніку і прийоми укладання.