Як промити голівку у принтера.

Чистка головки принтера - це обов'язкова процедура при тривалому терміні експлуатації. Від чистоти головки залежить якість друку. Промити головку принтера - це нескладна процедура. Не обов'язково нести принтер в спеціалізований сервіс, це можна зробити самостійно, в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перед початком робіт обов'язково витягніть мережевий шнур з розетки, так як це дозволить уникнути поразки електричним струмом.
2
Необхідно розібрати принтер. Витягніть вхідний лоток. Зніміть верхню кришку, відкрутивши що тримають її болти. Прикладіть деяке зусилля, коли будете знімати кришку. Будьте обережні і не обірвемо шлейф, який з'єднує механізм з кнопками управління. Вимкніть шлейф від плати, якщо він перешкоджає зняттю кришки.
3
Після зняття кришки потрібно витягнути картриджі. Для цього від'єднайте кришки відсіків для них, також від'єднайте стопорний важіль, натиснувши пальцем на місці з'єднання з корпусом. Після цього звільняємо блок головок. Праворуч під блоком є важіль, його потрібно повернути за годинниковою стрілкою вниз. Повертайте його до кінця. Цією дією ми дозволяємо блоку головок переміститися до зручного нам положення.
4
На передній панелі блоку в місці для картриджів є два важеля, посуньте їх вправо до упору. Запам'ятайте їх початкове положення. На правій панелі є ще один важіль, поверніть його за годинниковою стрілкою до упору.
5
Усередині блоку ми побачимо пружину і гвинт. Гвинт необхідно відвернути. Скористайтеся хрестової викруткою. Дотримуючись обережності, вийміть пружини.
6
Щоб промити головку принтера потрібно опустити її соплами вниз на 10-12 годин на спеціальну рідину для промивки.
7
Поки головки отмокают, необхідно акуратно протерти під блоком головок принтера. В процесі експлуатації воно сильно забруднюється чорнилом, і надалі цей бруд може привести до повторного засмічення головок. Також очистіть кришечки, що закривають головки.
8
Після «отмоканія» головок, просушіть їх.
9
Зберіть все в початкове положення і роздрукуйте пробну сторінку. Якщо ви все зробили правильно, то якість друку відчутно зміниться на краще.