Як зшити спідницю з кишенями.

Крій та пошиття спідниці з кишенями вимагає наявності початкових знань про швейному справі, так як це необхідно для отримання якісної спідниці. Складність пошиття залежить від обраного фасону спідниці з кишенями.
Вам знадобиться
  • тканину, ножиці, нитки, швейна машина, голка
Інструкція
1
Для початку необхідно вибрати найбільш підходящий фасон спідниці з кишенями, відповідно до цього підбирається тканину і додаткові аксесуари у вигляді фурнітури (гудзики, блискавки, кнопки і т.д.). Кількість купується матеріалу залежить від розмірів жінки, якій призначена спідниця. На першому етапі необхідно зробити виміри необхідних параметрів (об'єм талії, стегон, довжина виробу). Довжина і ширина тканини набувається з урахуванням припусків на шви.
2
Далі здійснюється безпосередньо крій спідниці по обраному фасону. Всі мітки наносяться на виворітну сторону тканини, щоб виключити пошкодження тканини з лицьового боку. Набагато простіше перенести готовий шаблон частин спідниці на тканину, тому для новачків слід підбирати готові зразки, що виключити ймовірність помилок і похибок. Для нанесення ліній на тканину доцільно використовувати крейду, маркер для тканини або загострений шматочок мила. Це дозволить з легкістю видалити всі сліди після прання.
3
Як правило, після крою всіх елементів спідниці (передня частина, задня частина, пояс або галявина, кишені) починається процес кмітливості в єдиний виріб. Доцільно попередньо наметати всі елементи і провести першу примірку, що дозволить вчасно усунути всі недоліки і похибки крою.
4
Після встановлення всіх припусків і дефектів відбувається зшивання деталей на швейній машині. Всі краї і боки швів необхідно обмітати для виключення вірогідності осипання тканини (особливо шовк і сиплються тканини). Накладні кишені обробляються окремо, після чого приметувати і пристрочує на готовий виріб. Такий варіант є найбільш простим для початківців фахівців. Прорізні кишені вимагають обробки прорізи на полотнище спідниці і прикладання внутрішньої кишені.
Зверніть увагу
Дуже важливо якомога частіше приміряти виріб, щоб отримати найбільш оптимальний варіант відповідно до фігурою жінки і з особливостями крою.
Корисна порада
Необхідно враховувати особливості матеріалу після прання і тривалого носіння. Наприклад, якщо тканина швидко сідає після прання, то необхідно збільшити розмір викрійки на кілька сантиметрів з усіх сторін. Тягнуться тканини не потрібно кроїти з припущеннями для похибки, так як в кінцевому результаті вона буде висіти на фігурі.