Як прибрати щербинку між зубами.

Невелика відстань між передніми верхніми зубами (щербинка) існує у багатьох людей, по-науковому воно називається диастема. Хтось вважає її своєю родзинкою і не бачить в ній нічого поганого, а хтось, навпаки, бажає якнайшвидше позбутися її, змінити форму зубів.
Інструкція
1
Деякі люди вважають наявну у них щербинку значним недоліком. Найчастіше диастема є і зовсім джерелом маси комплексів, проте, позбутися цього джерела може допомогти сучасна стоматологія. Вона пропонує три різних способи усунення відстані між зубами. Перший з них - це естетична реставрація. Лікар-стоматолог просто наростить необхідний обсяг тканин, використовуючи композитні вініри. даний спосіб має безперечним гідністю - часом. Справа в тому, що позбутися від щербинки між зубами можна всього лише за одне відвідування фахівця.
2
Якщо ж пацієнт вибере ортопедичний метод, то за кінцевий результат турбуватися йому точно не доведеться. Красива посмішка без вад буде гарантована. В даному випадку проблему вирішують за допомогою керамічних вінірів або коронок.
3
І, нарешті, останній спосіб - ортодонтический. Він вимагає набагато більше часу для досягнення результату. На лікування може знадобитися від кількох місяців до року. Правда, тут мається абсолютно інша перевага. Ваші зуби не постраждають, адже ні шліфування, ні обточування зубів на цей раз не буде потрібно.
4
Однак ви повинні враховувати крім переваг кожного описаного способу ще й причину виникнення діастеми, ступеня її вираженості. До речі, часто так звана щербинка дістається у спадщину (основна причина - досить низьке прикріплення вуздечки верхньої губи). Крім того, не забувайте про те, що диастема може виникати внаслідок шкідливих звичок, а також через часткової відсутності зубів, неправильних форм і розмірів бічних різців.
Зверніть увагу
Видалення щербинки буде можливо тільки в тому випадку, якщо зуби повністю здорові, а також якщо на них немає реставрацій і пломб. Так що перед такою процедурою знадобиться привести тканини зубів в належний стан.