Як відновити робочий стіл, якщо з нього все зникло.

В операційній системі Windows за відображення і нормальну роботу всіх елементів, розміщених на робочому столі , несе відповідальність програма explorer.exe. Вона запускається при завантаженні комп'ютера і постійно працює аж до його виключення. Якщо з робочого столу пропали всі ярлики, та ще й кнопки «Пуск» немає на місці, то це явна ознака того, що Провідник або не запущений, або працює неправильно.
Інструкція
1
З'ясуйте, чи запущений Провідник в даний час. Для цього треба побачити список всіх працюючих процесів системи. Натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete - так ви відкриєте «Диспетчер завдань» Windows.
2
Перейдіть на вкладку "Процеси". Назва explorer треба шукати в колонці "Ім'я образу» розміщеної тут таблиці. Рядків в ній багато, тому шукати стане простіше, якщо клацанням по заголовку цієї колонки впорядкувати назви процесів за алфавітом.
3
Якщо ви не знайдете процесу з такою назвою, то пропустіть цей крок процедури. Якщо ж він є в списку, це означає, що програма запущена, але працює ненормально і на зовнішні запити від інших компонентів операційної системи і прикладних програм не відповідає - «зависла». Слід примусово закрити Провідник, клацнувши цей рядок правою кнопкою миші і вибравши в що випав контекстному меню пункт «Завершити процес».
4
Перейдіть на вкладку «Додатки» і клацніть вміщену в правий нижній кут кнопку «Нова задача». Відкриється діалогове віконце «Створити нову задачу».
5
Наберіть в полі введення команду explorer і натисніть Enter. Так ви запустите Провідник Windows, який повинен повернути на місце всі елементи на робочому столі, а також відновити нормальне функціонування головного меню на кнопці «Пуск» на панелі задач.
6
Якщо описаної послідовністю дій не вдалося повторно запустити Провідник або після запуску він знову завис і на робочому столі і раніше порожньо, причиною не був випадковим збій в його роботі. Мабуть, виконуваний файл explorer.exe видалено або пошкоджений - це, як правило, трапляється в результаті дій вірусу в операційній системі. Кращий вихід з такої ситуації - звернутися до фахівців, які допоможуть ідентифікувати, нейтралізувати вірус або усунути наслідки його діяльності. Можна зробити це через спеціалізовані веб-ресурси.