Як вибрати правильний розмір взуття. Як правильно вибрати розмір туфель.

Правильно визначити розмір ноги необхідно для підбору якісної і підходящої взуття, в якій буде комфортно і зручно в будь-якій ситуації. Це дозволить уникнути мозолів, потертостей, набрякання ніг навіть після важкого трудового дня.
Вам знадобиться
  • - таблиця розмірів,
  • - лінійка,
  • - олівець,
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Для того, щоб визначити власний розмір ноги, необхідно взяти чистий аркуш паперу й олівець. Голою ступнею слід наступити на лист і відзначити лініями відстань від великого пальця до п'яти. За допомогою вимірювального приладу визначити кількість сантиметрів між лініями. Також можна змастити підошву жирним кремом і залишити масляна пляма на аркуші паперу, після чого за допомогою лінійки виміряти відстань ступні людини.
2
Звичайно ж, для підбору правильного взуття необхідно враховувати не тільки довжину ступні, але і її ширину. Облік такого показника дозволить нозі зручно фіксуватися у взутті без зайвого простору і без давить відчуття. Відповідне взуття не повинна тиснути на ногу і не повинна з легкістю спадати з п'яти під час ходьби. Підйом ступні впливає на вибір високого взуття (наприклад, черевики або чоботи).
3
Для визначення свого розміру ступні необхідно враховувати особливості будови ноги, так як, наприклад, наявність п'яткової кісточки - воно передбачає вибір взуття на розмір більше, що дозволить нозі відчувати себе комфортно. Також повнота колодки відбивається на виборі якісного взуття. Сучасні магазини пропонують широкий асортимент взуття для людей із збільшеною повнотою ноги і колодки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bBx2S08sOoQ
Зверніть увагу
Дуже важливо при виборі взуття міряти безпосередньо обидві ноги, тому що найчастіше буває похибка при виробництві взуття чи відмінності в будові правої і лівої стопи. У будь-якому магазині можна пройтися у взутті для відчуття комфорту та зручності.
Корисна порада
Як правило, спортивне взуття вибирається з невеликим запасом, щоб усунути можливість натирання під час фізичних занять. Відкриті босоніжки необхідно вибрати розмір в розмір, щоб не псувати естетичний вигляд взуття. Також необхідно приміряти взуття в такому стані, в якому надалі будете її носити (на голу ногу, з тонким або товстим носком).