Як вибрати змішувач для душа. змішувачі для душа Як вибрати.

З кожним днем кількість фірм, які випускають змішувачі, збільшується. Існують крани абсолютно різних конструкцій. Деякі з них зовсім не пристосовані для роботи в російських умовах через дуже жорсткої води. Щоб змішувач прослужив довго, необхідно відповідально підійти до його вибору і ретельно розглянути безліч його параметрів.
Інструкція
1
Змішувач для душа відрізняється від змішувача для ванної тим, що в ньому відсутня вилив. В душові змішувачі вода йде безпосередньо в саму душову систему. Перевагою такої конструкції є її компактність.
2
Зверніть увагу на спосіб монтажу. Деякі пристрої призначені для прихованого монтажу, а деякі - для зовнішнього. Приховані змішувачі важче встановлювати, і вони можуть не підійти по конструкції, хоча виглядають з естетичного боку більш пристойно.
3
У деяких моделей відсутня можливість роботи з проточним водонагрівачем, за допомогою якого в деяких будинках здійснюється гаряче водопостачання. У такому випадку потрібно вибрати пристрій-термостат, яке зручно в експлуатації і дозволить уникнути перепадів температури води. Термостат являє собою своєрідну панель, за допомогою якої контролюється подача води і здійснюється температурний контроль.
4
Вивчіть конструкцію виробу. Перевагу слід віддати кульовим змішувачів які більш довговічні. Їх механізм виготовляється з кераміки або якісної нержавіючої сталі.
5
Зверніть увагу на гарантійний термін змішувача для душу. Якісні вироби від відомих виробників мають гарантію до 5 років.
6
Не варто звертати особливої уваги на змішувачі з механічним регулятором температури води. Вони не можуть повністю функціонувати в умовах російської води, яка відрізняється непостійним тиском і поганою якістю. Ціна таких пристроїв досить висока.
Зверніть увагу
Найкращий матеріал для корпусу змішувача - латунь. Часто використовується хром, який здатний уберегти від хвороботворних мікроорганізмів. Душові лійки часто робляться з пластика.
Корисна порада
Не варто купувати змішувачі з металевими ручками (шайбами, для регулювання подачі води). При експлуатації об таку ручку можна сильно обпектися.