Як підключити мікрофон до комп'ютера. Як підключити iphone до компу Як мікрофон.

Незважаючи на те, що сьогодні інтернет все більше асоціюється зі сферою розваг, він як і раніше залишається зручним і потужним засобом комунікації, яке дозволяє з'єднувати людей в самих різних точках планети. Скайп і подібні програми не тільки цілком успішно замінюють міжміський телефонний зв'язок, але і дозволяють проводити відеоконференції - потрібен тільки вихід в мережу. І для того щоб користуватися даними благами цивілізації, комп'ютер треба навчити говорити і бачити, тобто підключити до нього мікрофон і веб-камеру.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; мікрофон; звукова карта.
Інструкція
1
Для підключення нам потрібно переконатися в працездатності звукової карти, встановленої на комп'ютері, та відповідного гнізда для мікрофона. Звукова карта може бути як вбудована в материнську плату, так і встановлена в окремому слоті. Шукаємо на задній стороні системного блоку три різнокольорових входу під роз'єм типу джек.
2
Як правило, установка спеціальних драйверів для мікрофона не потрібно. Після підключення мікрофона у відповідний роз'єм на звуковій платі заходимо в Панель управління Windows в властивості загального мікшера гучності системи.
3
Якщо у нас Windows XP, вибираємо «Додаткові пристрої» і в списку ставимо галочку навпроти пристрою «Мікрофон». В Windows Vista для налаштувань параметрів вибираємо «Записуючі пристрої». Якщо дозволяють можливості звукової карти, в настройках з'явиться додаткова опція «Посилення», за допомогою якої можна компенсувати, наприклад, велику відстань до мікрофона.
4
При правильному встановленні та підключенні мікрофона ми відразу почуємо власний голос в колонках комп'ютера. При бажанні його можна записати спеціальними програмами для роботи зі звуком. Ми успішно підключили мікрофон до комп'ютера. Тепер можна користуватися засобами мовної комунікації, Інтернет-дзвінками та іншими зручностями, які сьогодні пропонує всесвітня Мережа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7a4_BsaMyi0
Зверніть увагу
Якщо мікрофон не призначений для підключення до комп'ютера і має нестандартний для комп'ютера вхід, доведеться купити мікшер.