Як змити фарбу з голови.

Найчастіше фарбування волосся не дає зробити результат. Причин, за якими це відбувається, може бути маса. Можливо, фарба не достатньо хорошої якості або ви кардинально вирішили змінити колір. У всякому разі, вам потрібна допомога. Змити фарбу з голови - задача, з якою ви цілком можете впоратися.
Вам знадобиться
  • - смивка для волосся,
  • - господарське мило
Інструкція
1
В першу чергу варто вдатися до хімічних і перевіреним засобам. Придбайте в спеціалізованому магазині або салоні професійну змивку для волосся. Найкраще віддати свою перевагу перевіреній марці, яка прекрасно зарекомендувала себе на ринку. Так ви зможете убезпечити себе від непередбаченого ризику. Важливо чітко слідувати інструкції, зазначеної на упаковці. Якщо з першого разу вам не вдалося повністю позбавитися від старого кольору волосся, то повторно використовувати змивку можна не раніше, ніж через тиждень.
2
Якщо ви бажаєте змити темний колір, то використовуйте спеціальну осветляющую змивку. За всіма параметрами вона нічим не відрізняється від звичайної. Рекомендується її застосовувати тоді, коли ви хочете змити темну фарбу. На жаль, жоден препарат не дає чудового результату з першого разу. Для досягнення потрібного ефекту вам, можливо, доведеться використовувати засіб 3-4 рази. Дотримуйтесь періодичність, не користуйтеся смивкой частіше одного разу на тиждень. В іншому випадку ви завдасте серйозної шкоди вашому волоссю.
3
Спробуйте змити фарбу, використовуючи підручні засоби. Відмовитися від хімічного впливу, ви зможете зберегти красу і здоров'я вашого волосся. Шматок господарського мила допоможе вам освітлити волосся на кілька тонів. Нанесіть мило на волосся до утворення піни. Потім ретельно помасажуйте шкіру голови і залиште на кілька хвилин. Після цього змийте теплою водою. Уже при першій смивке ви побачите, що колір почав потроху вимиватися. Також постійне полоскання волосся у відварі з ромашки або водою з додаванням лимонного соку, зробить ваші пасма світліше. Після застосування господарського мила слід нанести живильну маску.