Як вирізати квіти з овочів. з овочів вирізати квіти.

Будь-яке, навіть найпростіше блюдо буде виглядати апетитніші, якщо його прикрасити квітами з овочів . Різнокольорові овочі самі по собі створюють святковий настрій, а якщо з них вирізати симпатичні квіти, химерні листя, то ваше блюдо неодмінно стане шедевром.
Інструкція
1
Найпростіші квіти можна вирізати з кружечків. Наріжте моркву, редис або буряк гуртками. По краю виріжте гострим ножем трикутники. Такими квіточками прикрасьте заливне з риби або м'яса.
2
Троянди можна вирізати з помідора. Відріжте верхню і нижню частини овоча. Тонким гострим ножем зрізайте по спіралі шкірку. Поверніть вийшла спіраль у вигляді троянди. Встановіть її на салат, доповнивши листям із зелені або огірка.
3
Просто зробити з помідора лілії. Зробіть в ньому проколи до центру під кутом. Далі розділіть на 2 половинки. З одного помідора у вас вийде 2 лілії. Середину квітки зробіть з маслини або горошини.
4
Красиві дзвіночки вийдуть з вареного буряка чи моркви, свіжих або солоних огірків. Ображати верхівку овоча таким чином, щоб вийшов конус, і, намагаючись не порушувати цієї форми, зріжте тонкий шар одне коло, потім наступний. Переверніть вийшов ковпачок вістрям вниз, вкладіть в його середину довгастий шматочок іншого за кольором овоча, і дзвіночок готовий. Укладіть на блюдо два або три дзвіночка разом або розподіліть їх між скибочками закуски.
5
Ромашки зробіть з картоплі. Зріжте у великої бульби обидва кінці у вигляді конуса. Зріжте невелику частину, намагаючись робити кінчики пелюсток закругленими. В середину ромашки вставте «гудзичок» з морквини.
6
Для того щоб зробити жоржин вам знадобиться ріпа, буряк або редька. Обточити їх у вигляді приплюснутого кулі. Спеціальними виїмками різних розмірів виріжте симетричними рядами пелюстки. Проміжки між пелюстками подрежьте великий овальної виїмкою. Повторюйте це до кінця виразно жоржини. Готовий квітка закріпіть на паличці. Потім до палички прикріпіть зелень і поставте її на салат.
7
Вазу для овочевих квітів виріжте з гарбуза. Для цього виберіть рівну з усіх боків гарбуз, гарного кольору. На гарбузі виріжте тонким ножем грані, на зразок граней на кришталевій вазі. У деяких місцях на гарбузі зробіть поглиблення виїмкою, вставте в них шматочки овочів іншого кольору, вийняті такий же виїмкою. З гарбуза видовбати м'якоть з насінням і помістіть в неї качан капусти, зміцните на ньому палички з овочевими квітами та зелень селери, петрушки, салату. Така ваза неодмінно прикрасить ваш святковий стіл.