Як встановити гру на телефон.

Провайдери послуг часто пропонують встановити гру на телефон шляхом відправки смс-повідомлення та закачки додатків через wap-з'єднання за отриманим посиланням. Спосіб цей дійсно робочий, але це все ж бізнес. І за установку гри платить абонент. Однак для того, щоб піти від зайвих і непотрібних витрат, можна встановити гру на телефон абсолютно безкоштовно. Для цього нам знадобиться шнур для підключення телефону до комп'ютера і зовсім небагато часу.
Інструкція
1
Знаходимо в інтернеті гру і зберігаємо її на жорсткий диск комп'ютера. В середовищі Java це додатки з розширенням .jar і .jad. Основними виконуваними є при цьому файли з розширенням .jar. Файли .jad займають менше місця і є файлами налаштувань для jar. Тому для того щоб встановити гру на телефон, качаємо jar-файл.
2
Підключаємо телефон до комп'ютера за допомогою шнура. Якщо заздалегідь були встановлені всі необхідні драйвери, Windows виявить мобільник і повідомить про його успішне підключенні. Також можна скористатися інфрачервоним або Bluetooth-з'єднанням, якщо дозволяє обладнання комп'ютера і функціонал телефону.
3
Іноді інтерфейс телефону дозволяє вибрати тип підключення: або як телефон, або як знімний диск. Для простоти подальших дій виберемо тип підключення «Накопичувач».
4
Робота з телефоном в режимі знімного диска - те ж саме, що робота зі звичайною флешкою. Копіюємо .jar-файл з місця збереження на жорсткому диску в будь-яку папку на телефоні через буфер обміну Windows.
5
Від'єднуємо телефон від комп'ютера і шнур від телефону.
6
Через огляд папок на телефоні знаходимо скопійований файл і запускаємо його. Java-гра встановлена.
7
Для багатьох сучасних телефонів java-додатки вже не так актуальні, як раніше. Наприклад, в телефонах Nokia крім .jar-файлів часто використовуються додатки з розширенням .sis і .sisx. Їх встановлюють або вищеописаним способом, закачуючи безпосередньо в телефон, або за допомогою спеціалізованих програм, наприклад, Nokia PC Suite.
Корисна порада
У кожного виробника мобільних пристроїв існує спеціалізована програма для користувачів, призначена для роботи з телефонами.
Існує безліч ігор і додатків, які можна запустити на телефоні фірми "Самсунг". Ви можете скачати ці ігри з інтернету, використовуючи браузер, вбудований в ваш телефон, що загрожує великими витратами на трафік. Оптимальним варіантом є використання комп'ютера.
Інструкція
1
Для здійснення установки гри на телефон "Самсунг" необхідно синхронізувати телефон з комп'ютером. Дата-кабель і диск з програмним забезпеченням і драйверами ви можете знайти в комплекті поставки. В іншому випадку, купите дата-кабель в офіційному представництві компанії або замовте його з сайту www.samsung.com. На цьому ж сайті ви можете завантажити програмне забезпечення і драйвера, необхідні для синхронізації. Встановіть програмні компоненти, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Для забезпечення коректного ходу операції необхідно здійснювати дії саме в цій послідовності.
2
Скачайте і встановіть будь java-емулятор. Він стане в нагоді при тестуванні ігор, які ви надалі будете копіювати на ваш телефон. З його допомогою ви заощадите час, який могли б витратити на копіювання та видалення ігор, які з яких-небудь причин вам не сподобаються.
3
Відкрийте сайт www.samsung-fun.ru. На цьому сайті ви можете знайти каталог ігор для телефону "Самсунг" із зручною системою поділу за модельним рядам, моделям, а також типам гри. Виберіть ігри, які зацікавили вас описом і скачайте їх на комп'ютер.
4
Протестуйте викачані ігри, використовуючи java-емулятор. Переконайтеся, що гра вам підходить, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Запустіть програмне забезпечення для синхронізації. Переконайтеся, що програма "бачить" телефон, після чого скопіюйте в його файлове меню вибрані вами гри. Чи не відключайте телефон від комп'ютера до завершення операції. Перезавантажте телефон через програму, після чого безпечно витягніть пристрій. Протестуйте гри на телефоні ще раз, щоб уникнути будь-яких непорозумінь, в разі необхідності повторіть операцію.
Зверніть увагу
Програма для управління TV Samsung з комп'ютера. Повне управління TV SAMSUNG BCD Серій. Тестував на Samsung UE40ES6307 і ось що вийшло: 1 Вимкнення телевізора (зрозуміло, що зможе тільки вимкнути тел. Але не включити). 2 НDMI (працює).
Корисна порада
Якщо Вас цікавлять планшетні комп'ютери, ми раді Вам запропонувати найсучасніші моделі цих пристроїв за вигідними цінами. У нашому інтернет-гіпермаркеті представлені планшетні комп'ютери з відмінними технічними характеристиками.