Як заплатити Paypal.

Сьогодні робити покупки через інтернет дуже зручно. Завдяки сучасним інтернет-аукціонів, купувати одяг, взуття, електроніку і навіть продукти можна, не виходячи з дому. Так ви економите не тільки час, який витрачається на походи по магазинах і стояння в чергах, але і свої сили. Найчастіше деякі товари за кордоном коштують навіть дешевше, ніж у Росії. Але щоб зробити покупку через інтернет, необхідно мати діючий акаунт в одній з платіжних систем. Такою системою є PayPal.
Інструкція
1
За відсутності картки Visa або MasterCard необхідно відкрити її в зручному для вас банку. Для цього достатньо звернутися до найближчого до вас відділення банку з паспортом. Співробітник банку попросить вас заповнити анкету. При відкритті картки Visa або MasterCard вам, швидше за все, відразу потрібно буде сплатити річне обслуговування карти, тому візьміть з собою таку суму грошей, яку ви хочете покласти на рахунок відразу для здійснення покупок і додайте до неї 700-800 рублів (приблизна вартість річного обслуговування карти на 2011 рік).
2
Отримати пластикову карту ви зможете не відразу, а через 7-10 днів (термін видачі залежить від конкретного банку). При оформленні картки співробітник банку зобов'язаний дати вам номер телефону, зателефонувавши за яким ви зможете дізнатися, чи готова ваша карта. При отриманні картки і пін-коду звертайтеся з паспортом в те відділення банку, де ви її оформляли.
3
Тепер, коли все необхідне у вас є, зайдіть на сайт www.paypal.com. Натисніть на посилання «Зареєструйтеся». Далі виберіть країну, мову та натисніть «Відкрити рахунок».
4
Дотримуйтесь інструкцій сайту. Вам необхідно буде ввести особисті дані - адреса електронної пошти, ПІБ, адреса проживання, індекс, телефон. Також придумайте унікальний пароль для входу в свій аккаунт, його теж потрібно ввести. Для більш високого рівня захисту в паролі краще комбінувати великі та малі літери, а також цифри. Система PayPal сама підкаже вам, який рівень надійності у вашого пароля - необхідні підказки ви зможете прочитати у спливаючому вікні.
5
Далі вам потрібно буде ввести дані банківської картки. До них відноситься її номер, термін дії у форматі місяць/рік (наприклад 09/2011). Для підтвердження того, що дана банківська карта дійсно ваша, PayPal попросить ввести код CVV (CVC) - це три цифри, розташовані на зворотному боці картки в смузі, де повинна стояти ваш підпис.
6
Платіжна система спише з вашого рахунку $ 1,95 і зажадає ввести чотиризначний код цієї транзакції (платіжної операції). Цей код ви зможете дізнатися, зателефонувавши в ваш банк. Просто продиктуйте співробітнику номер карти і попросіть повідомити вам код операції, досконалою системою PayPal. Також цей код можна дізнатися з міні-виписки по операціях, здійснених з картою. Для цього просто зверніться з паспортом і картою у відділення вашого банку.
7
Введіть у системі PayPal отриманий чотиризначний код. Дочекайтеся відповіді від платіжної системи.
8
Тепер ви можете здійснювати покупки в інтернеті. При реєстрації на сайтах інтернет-магазинів і аукціонів дотримуйтесь інструкцій і якщо вас просять ввести аккаунт PayPal, просто вкажіть адресу електронної пошти, який ви використовували при реєстрації в цій платіжній системі. При оплаті покупки сайти інтернет-магазинів, як правило, перенаправляють вас на www.paypal.com, де ви вводите адресу електронної пошти та пароль.