Як надрукувати великі літери. Яка програма друкує великі літери.

Крупний шрифт - один з численних способів виділення головного слова або думки в тексті. Залежно від того, чи працюєте ви в текстовому документі або вводите текст в блог, існує декілька способів друку великих букв.
Інструкція
1
При роботі в документі досить просто натиснути клавішу "Caps Lock". Після цього продовжите вводити текст - все літери будуть заголовними. Ця клавіша знаходиться зліва, між клавішами "Shift" і "Tab".
2
Інший спосіб введення великих букв - використання більшого розміру шрифту. Ця опція регулюється у верхній панелі інструментів текстового редактора. Знайдіть назву шрифту, а трохи лівіше - число. Воно відповідає висоті букв в пікселях. Виділіть фрагмент тексту, який хочете збільшити. Клацніть по полю з числом і введіть нове, більшого значення. Натисніть клавішу «Введення», щоб підтвердити вибір.
3
В блогах зміна розміру шрифту, зокрема його збільшення, регулюється або клавішею "Caps Lock" (тоді весь текст буде складатися з великих літер), як у випадку з текстовим редактором, або за допомогою спеціальних тегів. Теги вводяться на стадії створення тексту до і після виділяється розміром відрізка. Перед початком роботи з HTML-тегами встановіть режим редагування "HTML» (не візуальний редактор або "Rich Text"). В іншому випадку теґи не збільшать текст, а просто відобразяться в готовому повідомленні.
4
Перший тег збільшення поставте перед текстом, який хочете збільшити: . Число 3 відповідає збільшенню шрифта на 3 пікселі. Якщо вам потрібно інше збільшення, поставте відповідну цифру.
5
В кінці фрагмента поставте тег: . Незалежно від збільшення шрифту, цей тег не змінюється і ніякі додаткові знаки в нього вписувати не потрібно.
6
Інший спосіб введення великих букв в текст блогу - задати шрифту певний розмір, переважаючий розмір решти тексту. Для цього перетворіть перший тег відповідним чином: . Число відповідає розміру шрифту в пікселях. При бажанні замініть його будь-яким іншим. Другий тег залишається колишнім і ставиться в кінці виділяється фрагмента.
Зверніть увагу
Перед збереженням тексту включите попередній перегляд, щоб переконатися, що теги спрацювали правильно. Крім того, ви побачите, якщо різниця між основним і виділеним текстами занадто велика або занадто мала і скоректуєте її вчасно.