Як друкувати текст на комп'ютері. необхідні дії для друку на комп'ютері.

Комп'ютери давно стали невід'ємною частиною нашого життя. На них ведеться вся документація фірм, проводяться бухгалтерські розрахунки, з їх допомогою шукається інформація в інтернеті і з їх же допомогою люди спілкуються і розважаються. Іншими словами, без знання комп'ютера сьогодні вже не обійтися. Однак все ще досить велика кількість людей, особливо старшого покоління, як і раніше з побоюванням ставиться до комп'ютерів і лякається навіть самих найпростіших завдань, таких як набір тексту.
Інструкція
1
Хоча друкувати на комп'ютері дуже просто і набагато зручніше, ніж на старій друкарській машинці. Потрібно тільки один раз розібратися з послідовністю необхідних дій. І в першу чергу дізнатися, які комп'ютерні програми дозволяють працювати з текстом найбільш простим чином.
2
Операційна система Windows, яка є повсюдно поширеною, за замовчуванням пропонує користувачам дві основні програми для друку тексту: WordPad і «Блокнот». Вони обидві дозволяють набирати текст на комп'ютері і роздруковувати його на принтері, відрізняючись тільки своїм функціоналом. Щоб знайти ці програми, відкрийте головне меню на робочому столі: «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> WordPad або «Блокнот».
3
Відкривши програму, ви побачите вікно з порожнім білим полем. Це ваш електронний лист, на якому ви будете друкувати текст. Кнопки меню, розташовані у верхній частині вікна програми, дозволяють виправляти і редагувати його: прати непотрібні літери, вирізати фрагменти, виділяти окремі фрази і т.п.
4
Подивіться уважно на клавіатуру, лежачу перед вами. Більшу її частину займають клавіші з буквами, як і на звичайних друкованих машинках. Тільки на комп'ютерних клавіатурах, використовуваних в Росії і країнах СНД, на кожній клавіші зображено дві букви: латинська і російська. Це зроблено для того, щоб можна було одночасно користуватися як російським, так і англійською мовою, поперемінно перемикаючи їх один з одним. Щоб дізнатися, яка мова включений у вашому випадку, надрукуйте кілька букв.
5
Натискаючи на клавіші, ви побачите, як на білому полі текстової програми з'являються букви. Якщо встановлений мову вам підходить, продовжуйте друкувати. Якщо ні, його можна перемкнути або комбінацією лівих клавіш «Shift + Alt» або «Shift + Ctrl + Alt», або за допомогою кнопки мовної панелі, розташованої в правому нижньому кутку вашого робочого столу. Створювати нові абзаци можна за допомогою клавіші Enter, розташованої з правого боку клавіатури.
6
Надрукувавши кілька пропозицій, ви повинні зберегти їх на жорсткому диску комп'ютера, щоб ваша робота не пропала дарма. Для цього натисніть на слово «Файл» в головному меню у верхній частині сторінки і в списку, що випав знайдіть пункт «Зберегти як». У вас відкриється вікно Windows, що відбиває файли і папки, що знаходяться на вашому жорсткому диску. За замовчуванням Windows завжди відкриває папку «Мої документи».
7
Внизу вікна ви побачите два порожніх поля: «Ім'я файлу» і «Тип файла». В поле «Ім'я файлу» введіть назву, яким ви хочете позначити ваш текст. Поле «Тип файлу» залиште як є. Потім натисніть клавішу «Ок» або «Зберегти». Ваш текст збережений і тепер ви можете працювати з ним далі, не боячись втратити вже зроблене. В процесі роботи час від часу повторюйте процедуру збереження через меню «Файл» або за допомогою кнопки із зображенням дискети.
Корисна порада
Якщо ви плануєте в майбутньому друкувати багато і часто, стандартних текстових редакторів Windows вам буде недостатньо. Необхідно поставити спеціальні пакети програм з розширеними можливостями. На даний момент для користувачів ОС Windows найпоширенішими і зручними є пакети MSOffice, що включає потужний текстовий редактор MSWord і OpenOffice. Вибір конкретного додатка залежить від можливостей і переваг користувача.
Щоб мати можливість віддрукувати текст , набраний на комп'ютері, або отриманий в готовому вигляді в текст овом файлі, необхідно мати доступ до принтера. Принтер - це периферійний пристрій друку, який підключається до комп'ютера через паралельний порт, USB-порт або через мережеве з'єднання. Якщо в текст е є кольорові ілюстрації або різнокольоровий шрифт, то вам буде потрібен або кольоровий принтер, або доведеться змиритися з втратою кольоровості документа.
Інструкція
1
Якщо у вас немає доступу до принтера, то запишіть текст овий файл на який-небудь знімний носій - флешку, диск або навіть в мобільний телефон. Потім знайдіть комп'ютер, приєднаний до принтеру - зараз важко знайти офіс, в якому порядків нема печатки, та й людей, що мають персональний комп'ютер, але не мають принтера стає все менше. Напевно принтер знайдеться у вас на роботі, у ваших знайомих або у них в офісі. Існують і спеціалізовані сервіси, які займаються друком та копіюванням документів. В крайньому випадку, попросіть роздрукувати файл в магазині комп'ютерної техніки або в інтернет-кафе - якщо обсяг документа не надто великий, то навряд чи вам відмовлять.
2
Якщо принтер є, то спочатку перевірте, чи підключений він до комп'ютера, чи включено його харчування, чи є в ньому достатня кількість паперу і тонера. Якщо раніше цей принтер ніколи не підключався до вашого комп'ютера, то буде потрібно установка його драйвера в системі. Найчастіше це відбувається автоматично - операційна система здатна самостійно впізнати більшість підключаються до комп'ютера принтерів і підібрати для нього драйвер зі своєї бази.
3
Завантажте текст в текст овий редактор. Якщо ви тільки що набрали його, то цей крок треба пропустити, а якщо отримали у вигляді файлу, то для завантаження в програму-редактор його досить двічі клацнути.
4
Виберіть в меню текст ового редактора команду відправки документа на друк. Конкретне місце розміщення цієї команди може бути різним у різних програмах. Наприклад, в Microsoft Word 2007 треба клацнути велику круглу кнопку в лівому верхньому кутку вікна, відкрити у випадаючому меню пункт «Друк» і клацнути рядок «Швидкий друк». Можна замість пункту в меню використовувати призначені цій команді «гарячі клавіші» CTRL + P - натискання цього сполучення однаково діє в абсолютній більшості програм, в яких передбачена робота з принтером. Так ви відправите на друк свій текст , і програма покаже віконце з інформацією про те, як проходитиме ця процедура.