Як вибрати коляску для зими. Як вибрати коляску для малюка.

Літо не нескінченно, і як би не хотілося продовжити теплі деньки, за ним підступить осінь, а потім і зима. Зміна сезонної погоди змушує ретельніше дбати про здоров'я і безпеку дітей. Актуальним питанням для молодих мам є питання покупки коляски для зими .
Інструкція
1
Відмінним варіантом для новонароджених малюків є класична коляска-люлька. Завдяки своїй закритій люлечно конструкції такі коляски не тільки захищають від снігу, а й утримують мороз, а висока посадка зручна тим, що батькам немає необхідності нагинатися.
2
При виборі коляски важливо звернути увагу на шасі. Для прогулянок по пухкому снігу найбільш підійдуть чотириколісні шасі з великими колесами. Максимальний комфорт досягається при використанні гумових накачувати, що забезпечує не тільки хороший хід по снігу, але так само значно знижує трясіння обеспокоивает малюків.
3
Також варто звернути увагу на наявність відсіку для багажу, який просто незамінний при поході за продуктами.
4
Недоліком люлечно конструкції є лише її великі габарити і чималу вагу, тому, можливо, комусь більш зручними можуть здатися коляски-трансформери. Вони володіють невеликим розміром і вагою, притому легко трансформуються в необхідну форму - або в звичайну коляску, або в коляску-люльку.
5
Однак і тут свої недоліки. По-перше, висота коляски занадто мала і доводиться нагинатися. Зниження ваги такої коляски виходить за рахунок зменшення конструктивних частин, у тому числі і коліс, які можуть тонути в снігу. І нарешті, люлька коляски-трасформери не монолітна і при сильних морозах її захист буде не найефективнішою.
6
Ідеальним варіантом можна назвати універсальні дитячі коляски. Головна особливість даного виду - модульність. Цільний в ньому лише каркас з шасі, а все інше легко заміняться. Зиму можна пережити в теплій зручній люльці, а на літо встановити прогулянкове сидіння. При наявності автокрісла можна не витрачатися на покупку додаткового сидіння і тим самим заощадити бюджет, не втрачаючи в комфорті малюка.
7
Однозначно, універсальні коляски коштують на порядок дорожче, тому ваш вибір повинен відповідати і вашим можливостям. І пам'ятайте завжди, в зимових прогулянках з коляскою немає нічого приємніше, коли малюк спокійно лежить і задоволено посміхається, розуміючи вашу турботу.