Як зайти в інтерфейс роутера. Як зайти в меню роутера d link.

Для створення сучасних локальних мереж все частіше використовують маршрутизатори або роутери. Ці пристрої дозволяють швидко і правильно налаштувати мережу для здійснення необхідних задач.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі.
Інструкція
1
Давайте для початку навчимося правильно вибирати роутер. На ринку представлений досить широкий асортимент цих товарів. Нас цікавить Wi-Fi маршрутизатор з портами LAN для підключення комп'ютерів.
2
Зверніть увагу на режими роботи з бездротовою мережею. Маються на увазі протоколи передачі сигналу і шифрування даних. Не забудьте і про дальності поширення сигналу.
3
Придбайте маршрутизатор з задовольняючими вас характеристиками. Підключіть обладнання до мережі змінного струму. З'єднайте Wi-Fi маршрутизатор з комп'ютерами. Для цього вам буде потрібно кілька мережевих кабелів. Для даного з'єднання використовуйте роз'єми LAN (Ethernet) пристрою.
4
Підключіть до порту Internet (WAN) кабель з'єднання з інтернетом. Відкрийте браузер на будь-якому комп'ютері, підключеному до маршрутизатора. Введіть в адресний рядок IP-адресу пристрою. Він повинен бути вказаний в керівництві користувача.
5
Перед вами відкриється інтерфейс налаштувань роутера. Спочатку перейдіть до пункту «Налаштування мережі» (Internet Setup). Це необхідно для здійснення підключення до інтернету маршрутизатора і комп'ютерів. Змініть параметри підключення до мережі на ті, що рекомендує використовувати ваш провайдер.
6
Перейдіть в меню «Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup). Дане меню необхідно налаштувати відповідно до характеристиками ваших ноутбуків, які ви будете підключати до маршрутизатора. Вкажіть довільні ім'я (SSID) і пароль (Password), виберіть типи радіосигналу і шифрування даних.
7
Збережіть всі змінені настройки. Вимкніть живлення маршрутизатора на кілька секунд. Увімкніть обладнання та підключіть ноутбуки до створеної вами бездротової точки доступу. Якщо ви все зробили правильно, доступ в інтернет буде здійснюватися синхронно з усіх комп'ютерів і ноутбуків.