Як прати чорні речі. розводи на чорній спідниці, Як відіпрати.

Незалежно від тканини, чорний - самий примхливий колір при пранні. Після прання частенько з'являються неприємні світлі катишки, розлучення і білястим. Жоден колір так не видає застіранность як чорний. Щоб продовжити життя ваших чорних речей, необхідно знати деякі особливості їх прання.
Вам знадобиться
  • - порошок для чорних речей;
  • - оцет;
  • - сіль;
  • - галун.
Інструкція
1
До того, як закласти в пральну машинку чорні речі , включите її попрацювати на холостому ходу хвилин 10-15. Так можна буде уникнути зачіпок, ворсинок і катишков. Більш того, чорні речі необхідно прати з виворітного боку. Оптимальна температура води не більше 40 градусів. Але це залежить від виду тканини, деякі особливо чутливі тканини необхідно прати і при 30 градусах.
2
При пранні кладіть в машину мінімум речей. Таким способом можна позбутися від світлих розлучень, які залишає порошок в складках тканини. За одне прання закладайте в машинку тільки чорні речі, оскільки вони мають особливість линяти. Відмінний спосіб зберегти колір - додати при пранні трохи солі або оцту. А повернути яскравість чорним речам допоможе полоскання в розчині квасцов.
3
Спеціалізовані засоби для чорних речей можуть надовго зберегти колір. Вони бувають рідкі, гелеві або у вигляді порошку. Для чорних речей з елементами інших кольорів необхідно засіб, що зберігає колір тканини. Якщо чорна частина злиняє на цей колір - з річчю можна попрощатися. Більш того, необхідно підібрати той, який підійде саме вам, оскільки такі кошти можуть викликати алергічні реакції. При покупці зверніть увагу на етикетку. На деяких написано: "Гипоаллергенно".
4
Делікатні тканини найкраще прати вручну. Для ручного прання всі вищеописані рекомендації також підійдуть. Зверніть увагу, що порошок або спеціальне рідке засіб необхідно спочатку розчинити у воді, а не додавати на речі.
Зверніть увагу
В магазинах продаються спеціальні "таблетки", які повертають чорний колір речам. Вони підійдуть як для вже вицвілих речей, так і для нових в якості профілактики.
Корисна порада
Для відновлення чорного кольору є прекрасний спосіб: замочити 15 г тютюну в 1 л теплої води. Цей розчин додати в таз або пральну машинку. Правда цей спосіб не варто часто вживати, в силу його специфічного запаху. Тому після такого полоскання, поперіть річ з кондиціонером для білизни.