Як прибрати ямки від прищів. Як вирівняти шкіру і прибрати ямки.

Прищі - це вельми неприємне явище. Однак ще більш сумно після їх зникнення виявити на шкірі помітні сліди. Це можуть бути і шрами, і ямки , і просто червоні плями. Прибрати їх часто досить складно.
Інструкція
1
Якщо прищі на вашій шкірі залишили будь-які сліди, а вже тим більше ямки і рубці, то вам необхідно всіма силами сприяти процесу регенерації. Пошкоджена ділянка повинен з часом оновитися і стати здоровим. Процедурою, яка дозволяє відновлювати верхні шари шкіри, є відлущування. Проведіть його кілька разів на тиждень. Найкраще для цих цілей підійдуть скраби, до складу яких входять натуральні екстракти і частинки. Завдяки екстрактам трав шкіра дезінфікується, йде роздратування, дрібні ранки швидше загоюються. Перемелені абрикосові кісточки служать як гранул. Вибирайте м'який скраб, який не буде дратувати шкіру.
2
Прекрасним засобом, що сприяє розсмоктуванню рубців і ямок після прищів, вважається маска з глини. Окрему увагу зверніть на чорну і зелені види глин. Саме в них можна виявити вміст різних речовин, що відповідають за швидке відновлення шкіри. Для приготування маски візьміть приблизно половину столової ложки зеленої глини. Потім додайте до неї невелику кількість води. Ретельно перемішайте. Повинна вийти кремоподібна кашка. Для того, щоб розгладжуючу і ранозагоювальну дію було прискорене, додайте в маску пару крапель ефірного масла або олії чайного дерева. Вони володіють прекрасним антисептичним впливом. Приблизно на 10 хвилин нанесіть вийшло речовина на проблемні зони. Після цього змийте прохолодною водою.
3
Купуйте засоби по догляду за шкірою обличчя, до складу яких входить саліцилова кислота. Вона допомагає старої шкірі отшелушиваться, тим самим сприяє оновленню верхніх шарів.
4
Дуже важливим етапом в процесі відновлення шкіри після прищів є зволоження. Вибирайте для вмивання легкі гелі без вмісту масел, але з натуральними екстрактами. Завдяки їм шкіра швидко оновиться і вирівняється.