Як переписати касету на диск. cd диска переписати на касету на магнітофоні.

Магнітофонні касети уособлюють собою цілу епоху. Копіювання записів на двухкассетнікі, перемотування за допомогою олівця і склейка порваній магнітної стрічки скотчем - все це було абсолютно звичайним явищем для багатьох. Проте час йде, і сьогодні касети витіснила цифрова техніка. Але деякі спогади так і залишилися записані на касетах, які іноді можна включити і ностальгувати всмак. Правда, з часом магнітна стрічка зношується, і для того щоб зберегти миті минулого, можна переписати касету на диск.
Вам знадобиться
  • Музичний центр (магнітофон), шнур для з'єднання з комп'ютером
Інструкція
1
Для роботи зі звуком нам знадобляться спеціальні програми, що володіють функціоналом для запису з зовнішніх джерел. Вибір їх досить широкий як серед платних, так і серед безкоштовних рішень. Наприклад, Sound Forge, Audacity, Power Sound Editor Free. Подальші кроки зробимо на прикладі програми Sound Forge. Завантажуємо і встановлюємо програму з сайту розробника.
2
Підключаємо касетний магнітофон або музичний центр за допомогою шнура до відповідного роз'єму на звуковий карті. В магнітофоні зазвичай є єдиний вихід - це гніздо для навушників. Музичний центр дозволяє отримати більш якісний сигнал, і для цього часто на задній стінці передбачені роз'єми виду тюльпан. Відповідно до роз'ємами вибираємо підходящий шнур.
3
Запускаємо Sound Forge і натискаємо на червону круглу кнопку на панелі інструментів. Відкриється вікно з опціями запису звуку. Вибираємо серед доступних пристроїв для запису звукову карту, до якої підключений магнітофон або музичний центр. Включаємо відтворення касети.
4
Якщо все підключено правильно, то у вікні запису ми побачимо працюючий еквалайзер, що сигналізує про рівень гучності вхідного в комп'ютер сигналу. За допомогою регулятора гучності на магнітофоні і за допомогою загального мікшера системи регулюємо сигнал так, щоб чутний з колонок комп'ютера звук був чистим, без характерних хрипів. Еквалайзер при цьому не повинен потрапляти в червону зону занадто часто.
5
Після настройки звуку в вікні Sound Forge натискаємо кнопку «Почати запис». Запускаємо відтворення касети.
6
Після закінчення відтворення і зупинки запису ми побачимо графічне зображення отриманого матеріалу. При необхідності до нього можна застосувати різні ефекти, обрізати зайву тишу, вирівняти частоти - все це дозволяє робити функціонал різних програм для роботи зі звуком.
7
Отриманий в результаті даних операцій файл зберігаємо на жорсткому диску в потрібній кодуванні (mp3, wav, ogg і ін.).